Художники намалювали величезну картину на стіні розсошенської 9-поверхівки

Художник Валерій Колор завершив роботу над другим муралом Художник Валерій Колор завершив роботу над другим муралом | Фото Анастасії Недогорської

На стіні дев’ятиповерхівки у Розсошенцях намалювали матір з дитиною у квітах

Як вже повідомляла «Полтавщина», минулого тижня художник Валерій Колор («ZdesRoy») та його команда розпочали роботу над другим муралом у Розсошенцях. Перша робота була створена минулого року в тому ж мікрорайоні. На ній зображена мати з дитиною у космосі.

Перший мурал на вул. Перспективній, 7, який зробила команда Валерія Колора Перший мурал на вул. Перспективній, 7, який зробила команда Валерія Колора

Сьогодні художники завершили роботу над муралом. На ньому також зображена мати з дитиною, але вже в оточенні квітів. За словами Маргарити, помічниці Валерія, площа цієї картини становить близько 400 квадратних метрів.

Процес виконання муралу

Як повідомив Валерій Колор, робота тривала шість днів. Це досить швидко, адже на мурали таких розмірів зазвичай художники витрачають кілька тижнів.

— Щодо вартості муралів, то все залежить від розмірів та складності роботи. Саме цей мурал коштував 50 тисяч гривень, — розповів Валерій.

Замовником картини на 9-поверхівці є забудовник — акціонерне товариство «Комбінат виробничих підприємств». Як повідомив директор підприємства Сергій Іващенко, площа муралу складає 360 квадратних метрів. На цей картину витратили близько 80 тисяч гривень. В цю суму входять матеріали та оплата художникам.

Анастасія НЕДОГОРСЬКА