Хто куди, а полтавці – розважатися у Корпусний парк на Арт-фестиваль. Есклюзивний звіт про подію

Вчора на просторах Корпусного парку знову стартував АРТ-фестиваль. Для полтавців це чергова можливість отримати нові навички, поділитися власними знаннями з однодумцями чи розкрити свій творчий потенціал. Як і минулого року він розбитий на кілька локацій за інтересами: музична зона, танцювальна, фото та відео, краси, родини, активних та настільних ігор,комп’ютерних технологій, інновацій, дитячого відпочинку, робототехніки, програмування та маркетингу.

Чи не найбільше глядачів другий день поспіль збирають музична зона та зона Інтернет-маркетингу.Та це і не дивно. У тісному колі однодумців юні таланти готові демонструвати свої здібності, а освоїти соціальні мережі прагне не лише молодь, а й люди більш поважного віку. У кожного з них свої запити до лекторів.

Дехто мріє стати успішним підприємцем та просувати свої товари у мережі, а декому важливо спілкуватися з рідними та близькими за кордоном, ділитися з ними найкращими фото світлинами та спогадами.

На піку популярності – енергозберігаючі технології у сучасному будівництві осель.Полтавцям представили макет будинку у вигляді напівсфери.

Розваги до душі знайшла і малеча. Хлопчиків більше захопили радіокеровані машини та комп’ютери, а той час як дівчатка вчилися малювати та створювати кераміку.

Другий день поспіль вчать танцювальному мистецтву полтавців запрошені гості з Києва. Хтось уже показує перші досягнення, а комусь вдасться це лише під кінець третього дня навчань.

Не сумують і поети та театрали. Вчора вони пройшли першу літературну «розкачку», а сьогодні змагалися за неймовірні картини, подаровані відомою в місті художницею-символісткою.

Також читайте, як полтавці фестивалили вчора на Берегові Свободи.