Хенд-мейд, одяг і джеми: У Полтаві пройшов перший фешн-фестиваль «Artмаркет»

27 та 28 травня у «Арт Платформі 11» пройшов фестиваль моди та їжі «Artмаркет».

Окрім «Арт Платформи 11», організатором проекту став магазин «U-21» за підтримки ТРЦ «Київ».

За словами організаторів, мета заходу — популяризація усього українського та автентичного. Вони розділили приміщення «Арт Платформи 11» на декілька тематичних частин. Українські, а серед них і полтавські, бренди представляли одяг власного дизайну у фешн-зоні. Також там була локація для примірки хенд-мейд аксесуарів та косметики. 

Учасники створювали власну атмосферу на фестивалі Учасники створювали власну атмосферу на фестивалі

Учасники Artмаркету продавали вироби зі скла Учасники Artмаркету продавали вироби зі скла

У цій зоні у неділю пройшов показ вишиванок. Його провели учениці модельної школи «Марго». 

— Захід такого формату новий для Полтави. У той час як жителі інших міст України та світу проводять так свій час кожен вікенд. Ми ще тільки на початку шляху, але уже амбіційно рівняємося на великі українські міста, — поділилася відчуттями організаторка «Artмаркет», арт-менеджер ТРЦ «Київ» Валерія Петько.

На фуд-корті полтавські підприємці пригощали відвідувачів фестивалю джемами, солодощами, крем-медом, сирами різних кольорів та медовухами власного виробництва. Прямо на очах публіки екомагазин вичавлював корисний сік із паростків пшениці. 

Фуд-корт зона Фуд-корт зона

Частина фуд-корту Частина фуд-корту

Печиво хенд-мейд виробництва Печиво хенд-мейд виробництва

На запрошення організаторів свої роботи привезла художниця Марія Сущук. Для поціновувачів мистецтва також влаштували фотовиставку. 

Полтавці могли відпочити, граючи на консолях та переглядаючи серіал «Друзі» у кіно-румі. У цей час аніматори розважали дітей полтавських модників і модниць конкурсами та дощем з мильних бульбашок.

Кід-зона на Аrtмаркеті Кід-зона на Аrtмаркеті

Протягом двох днів для гостей заходу працювали DJ та ведучий. Фото на згадку містяни робили у трьох різних фото-зонах від флористки Ольги Кислої та «Арт Платформи 11».

— Ми з друзями отримали заряд позитивних емоцій на тиждень вперед. З нетерпінням чекаємо на наступні фестивалі, — розповіла про враження гостя фестивалю Антоніна Білоус. 

За два дні захід відвідало більше ніж півтори тисячі полтавців та гостей міста.

Учасники Учасники

Гості фешн-фесту Гості фешн-фесту

Організатори висловлюють вдячність магазину U-21 та дизайн-студії «Мармелад».

Нагадаємо, що місяць тому у «Арт-Платформі 11» пройшов фестиваль ленд-арту. Це напрям мистецтва, пов’язаний з ландшафтом. Свої робити представили митці з Полтави та Харкова, Києва, Дніпра, Опішного.

Юлія ГОНЧАРЕНКО