Харківська компанія капітально відремонтує міст у Засуллі за 44,6 млн грн

Департамент будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА провів закупівлю робіт із капітального ремонту мосту через сулу у Засуллі Лубенського району. Компанія-переможець виконає роботи на 62 тис. грн дешевше очікуваної вартості.

У селі Засулля Лубенського району капітально відремонтують міст через Сулу. Сьогодні на порталі електронних закупівель ProZorro Департамент будівництва Полтавської ОДА опублікував повідомлення про намір укласти договір з компанією «Рембудгарант». 

У закупівлі взяли участь дві компанії: «Рембудгарант» та «Будлайт». За результатом аукціону найбільш економічно вигідною визначили пропозицію першої з ціною 44 608 000 грн. Це на 62 тис. грн дешевше очікуваної вартості.

— Проведення закупівель публічно — це не лише прозорість влади. Це ще й можливість зекономити бюджетні кошти, які у майбутньому спрямовуватимемо на інші важливі об’єкти, — наголосив голова Полтавської ОДА Валерій Головко. 

Валерій Головко Валерій Головко

Закупівлю оголосили 7 лютого. Вона проходила через портал ProZorro. Тендерні пропозиції приймалися до 23 лютого. А 26 лютого пройшов аукціон. 

Після оцінки тендерних пропозицій Департамент розглянув їх на відповідність вимогам тендерної документації. 

— Ми розглядаємо пропозиції, починаючи з учасника, який запропонував найвигідніші умови. Пропозиція, надана «Рембудгарантом», відповідає тендерній документації. Тому ми визнали компанію переможцем, — розповів директор Департаменту будівництва Тимофій Голбан. 

ТОВ «Компанія Рембудгарант» займається капітальним будівництвом, земляними і дорожніми роботами та мостовим будівництвом. Вона має капітально відремонтувати міст через Сулу у Засуллі до 31 березня наступного року. 

Андрій Пісоцький Андрій Пісоцький

— В останнє міст ремонтували 60 років тому. Він перебуває в аварійному стані. Тому наш обов’язок — проконтролювати підрядника на кожному етапі проведення робіт. Він має провести ремонт якомога якісніше, — наголосив перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький.

За ходом виконання робіт можна буде слідкувати на порталі «Будуємо прозоро!». Там також міститься інформація про інші об’єкти Департаменту будівництва. Крім того, про усі об’єкти, які будуються на Полтавщині. На сайті можна дізнатися дані про підрядника, вартість проведення робіт і отримати посилання на закупівлю на порталі ProZorro.

Прес-служба Полтавської ОДА