Гурт «Бумбокс» презентував у Полтаві міні-альбом «Голий Король»

Концерт гурту «Бумбокс» у Полтаві Концерт гурту «Бумбокс» у Полтаві | Фото Дарини Синицької

Презентація нового міні-альбому «Бумбоксу» у Полтаві пройшла із напівпорожньою залою, але драйвово і по-домашньому

Учора, 14 вересня, український хіп-хоп та фанкі-ґрув гурт «Бумбокс» презентував у Полтаві свій новий міні-альбом «Голий король». До альбому увійшло 6 пісень, більшість з яких вже відома слухачам гурту:

  1. Голий король
  2. Сталеві квіти
  3. Болєльщик
  4. Колишня
  5. Вечір в Ріо
  6. Люди (акустична версія).

Бумбокс - Голий Король. Версія перша, на килимах. Бумбокс — Голий Король. Версія перша, на килимах.

Доводиться констатувати, що виступ «Бумбоксу» у Полтаві відбувся, так би мовити, в очікуванні безкоштовного концерту Океану Ельзи. Мабуть тому, він пройшов у напівпорожній залі. Вдіяти з цим організатори нічого не могли. Виступ був запланований заздалегідь — ще до несподіваного подарунку Святослава Вакарчука та його команди — і перенести його вже не було можливості.

Лідер «Бумбоксу» Андрій Хливнюк із іронією віднісся до цього.

— Це Полтава, — зазначив він на початку виступу. — Тут завжди щось трапляється. То пульт накриється (під час останнього концерту в Полтаві у «Бумбокса» вийшов з ладу пульт — ред.), то твій колега приїде з безкоштовним концертом. Але я вдячний, усім, хто прийшов і ми спробуємо викластися на «максимум». І нехай потім нам заздрять стадіони Львова та Одеси.

Музикант дотримав слова і виклався так, що посадив голос. Тому на численні вмовляння вийти на біс він відповів відмовою.

— Вибачте, але якщо я зараз заспіваю ще, то завтра в Одесі вже не зможу зробити нічого, — зазначив наостанок Андрій Хливнюк.

Гості концерту з великим небажанням відпустили музикантів. І хоч їх було небагато, можна сказати, що концерт вдався. Вже ближче до кінця половина присутніх «підтяглася» до сцени, бо не змогла сидіти на місцях. Вони співали і танцювали разом із гуртом. Чи не найактивнішими з них були діти. Одна дівчинка навіть вилізла на сцену, щоби подарувати квіти улюбленому виконавцю. Все це додало заходу такої собі «домашньої атмосфери».

Нагадаємо, що концерт «Бумбоксу» у Полтаві пройшов в рамках туру на підтримку альбому «Голий король». Він стартував 7 вересня з Чернівців і охопить 21 місто України. Далі хлопці поїдуть до Польщі, Іспанії, США та Канади.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»