Громадянська кампанія захисту права на вибір – Полтавщина закликає долучатися до незалежного моніторингу виборів!

Олег Слизько наголосив: «Ці президентські вибори для звичайних людей не несуть ніяких альтернативних змін зубожінню й масовій еміграції. На виборах не представлено жодного модернізаційного проекту чи прогресивного уявлення про нову Українську державу, немає жодної програми, яка була б нормально сприйнята людьми одночасно по всій Україні, як на Заході, так і на Сході, на Півдні та на Півночі. Ці вибори безальтернативні і можлива лише «перестановка» прізвищ, які, так чи інакше, будуть служити олігархам».

Ми категорично не погоджуємось із таким порядком денним і не підтримуємо жодного з кандидатів у президенти, не є політично ангажованими й для Громадянської кампанії головне – захистити право людини на вибір! Зазначаємо, що слабкий інститут виборів – це серйозна загроза національній безпеці.

Тому низові активіст(к)и та незалежні громадсько-політичні об’єднання (Політична партія «Республіка», ГО «Соціальний рух», платформа «Старт» [список поповнюється] задля відстоювання спільних політичних прав і соціально-економічних інтересів звичайних людей – об’єдналися. Це загальнонаціональна кампанія, яка активно діє і в нас, на Полтавщині.

Під час президентських виборів волонтер(к)и будуть робити незалежний моніторинг на рівні виборчих дільниць і окружних комісій, виявляти й оприлюднювати порушення, звертатися до правоохоронних органів і максимально сприяти прозорому проведенню виборів.

Спостерігачі/ки Громадянської кампанії захисту права на вибір будуть знаходитись на дільницях на виборах в усіх 8 округах Полтавщини.

Закликаємо звичайних виборців, представників/ць усіх кандидатів/ок у президент(к)и також сигналізувати про порушення чи намір їх здійснити. Запрошуємо всіх небайдужих долучатися до роботи в мобільних групах, ставати волонтером/кою в обласному контакт-центрі. Просто повідомте нас про це на інтернет-сторінці Кампанії: http://control.vybory.respublica.ua/