Громадські діячі з Франківська вчитимуть полтавців працювати із грантами та дадуть змогу виграти 15 тис. грн на власний проект

3 березня о 14:00 у бізнес-центрі «Сучасний дім» (вул. Котляревського, 22Б), пройде тренінг «Active citizens 2.0». Після навчання учасники зможуть виграти грант до 15 тис. грн на реалізацію соціального проекту.

Active Citizens Ukraine — програма Британської Ради, спрямована на розвиток громадського суспільства, формування міцних горизонтальних зв’язків в локальних громадах, побудову міжкультурного діалогу та соціального розвитку. У світі програма стартувала у 2009 році і реалізується більш ніж у 40 країнах.

Протягом шести годин учасники пройдуть шлях від усвідомлення своїх ідентичностей до розуміння громади та планування проектів соціальної дії.

Тренери заходу — сертифіковані фасилітатори від British Council Ukraine Олеся Архіпова та Богдан Дубильовсьий. Вони сумарно провели понад 60 подібних тренінгів у різних областях, активно займаються громадською діяльністю, зокрема допомогою ВПО та розвитком міст.

Організатори прагнуть залучити студентів, представників громадських організацій, ініціативних груп, внутрішньо переміщених осіб і просто активних громадян.

Після заходу всі учасники та учасниці матимуть можливість виграти грант до 15 тис. грн від Британської Ради на реалізацію свого проекту соціальної дії.

— Це — ключ до глобальної мети програми: створити світ, у якому люди мають можливість мирно й ефективно взаємодіяти з іншими задля сталого розвитку своїх громад, — говорить координатор заходу, студент Української Академії Лідерства Костянтин Ічко.

 Вартість участі становить 200 грн, якщо оплатити завчасно, та 250 грн в день заходу. Також потрібно зареєструватися тут

У разі додаткових запитань з приводу тренінгу: (097) 682-36-30, (066) 011-08-86 (Дар’я).

Організатори заходу — Event Agency Ukraine, Українська Академія Лідерства та Rosiere Solution.

Нагадаємо, що 3 лютого у Полтаві вже проходив тренінг «Active Citizens».

Довідка: Українська Академія Лідерства — десятимісячна програма особистісного та суспільного розвитку для випускників середніх шкіл. Місія Академії — вплив на глибинні соціальні процеси в українському суспільстві шляхом формування майбутніх лідерів.

Дар’я ЗАКРЕВСЬКА