Громада вважає, що керівник обласного лісгоспу Юрій Тараненко — це яскравий приклад українського корупціонера

Ми вже неодноразово наводили факти незаконного збагачення керівника обласного управління лісового господарства Юрія Тараненка

Не займаючись бізнесом він зміг доволі гарно заробити при доволі невеликій офіційній заробітній платі. Звісно, що члени родини також ніколи не мали жодного відношення до підприємницької діяльності.

Однак виявляється, що маючи посаду на такому стратегічному підприємстві, як лісове та мисливське господарство, можна бути не тільки успішним службовцем, але й досить гарно заробляти.

Для цього треба мати гарні стосунки з представниками реального бізнесу. Адже коли керівник надає преференції бізнес-структурі, остання може надавати керівнику грошову винагороду, або безкоштовно давати у користування люксові автівки, будинки чи квартири.

ТОВ НВП «Нафтогазсервіс» доволі успішне та потужне підприємство. Воно неодноразово було номінантом всіляких конкурсів та дійсно являється бюджетоутворюючим підприємством. Керівник цього підприємства Анатолій Попельнюх відома та шанована людина. Звісно ж він під час прокладення магістральних нафто- та газопроводів для деяких компаній готує весь пакет дозвільних документів та дійсно сплачує за так звану вирубку лісу.

Всі дозволи він офіційно отримує в обласному управлінні лісового та мисливського господарства. А ось куди дівається вже проплачений ліс — це вже питання до обласних правоохоронних органів та керівництва Держагентства. Адже таких вирубок проводиться десятки та двічі продаються тисячі кубометрів лісу. Один раз офіційно, а вже вирублений ліс ще раз — неофіційно.

Тобто ми знову стали свідками незаконної діяльності керівника обласного лісового та мисливського господарства Тараненка Ю.М.

Тому ми звертаємося до компетентних правоохоронних органів перевірити надану інформацію.

Нагадаємо, що ми вже звернулися до заступника Генерального прокурора України та Голови Держагентства по факту реалізації лісу в АТО, а також до НАБУ із Заявою про незаконне збагачення.

Виходячи із численних фактів наведених нами, ми вимагаємо від керівництва ОДА та голови Державного агентства лісових ресурсів України, пані Христини Юшкевич, відсторонити від посади керівника обласного управління лісового та мисливського господарства Тараненка Ю.М. на час перевірки численних корупційних проявів з його боку.

Крім того просимо голову Полтавської облради, пана Біленького О.Ю., розглянути дані факти на наступній профільній депутатській комісії з перевіркою обласних програм по фінансуванню обласного лісового та мисливського господарства за період часу з 2014—го по 2017-й рік.

ГО «Відродження Полтави»