Греко-католицька молодь Полтави виготовляє екологічне мило, кошти з продажу якого підуть на благодійність

16 лютого представники молодіжної полтавської організації «Українська молодь — Христові» розпочали виготовлення натурального екологічного мила. Кошти з його реалізації підуть на соціальні проекти у місті.

Слід зазначити, що попередньо молоді греко-католики вже мали кілька майстер-класів з виготовлення екологічно чистого мила. Вчила їх цьому еколог, парафіянка Свято-Троїцького храму УГКЦ у Полтаві Катерина Хайлова.

Голова полтавської молодіжної організації «Українська молодь — Христові» Богдана Павлишин розповідає, що кожна добра справа в першу чергу має об’єднати людей навколо себе:

— Ми досить багато часу присвячуємо на соціальне служіння всередині нашої парафії, різні волонтерські ініціативи в місті. Така діяльність потребує певних коштів. Тому вирішили започаткувати таке соціальне підприємництво, щоб матеріально забезпечити свою благодійну діяльність. 

Анастасія Процак і Богдана Павлишин Анастасія Процак і Богдана Павлишин

Полтавський душпастир, отець Максим Кролевський говорить, що сьогодні дуже важливо і потрібно мотивувати людей, зокрема бізнес, до соціальної відповідальності:

— Знаю підприємців, які розпочинавши свою справу, закладали певний відсоток з прибутку на благодійність, — реалізацію соціальних проектів для дітей, молоді, Церкви чи інших суспільних структур. І Бог завжди благословляв таких людей, які мають християнські цінності, соціально відповідальні в ім’я любові до ближнього.

Створення упакування для мила Створення упакування для мила

Упаковане мило Упаковане мило

Полтавські УМХівці говорять, що реалізовуватимуть екологічну продукцію у форматі благодійних ярмарків. Але сподіваються, що з часом зможуть досягти у цьому ремеслі професійності.

Полтавська молодіжна спільнота «Українська молодь — Христові» дякує Катерині Хайловій, Юлії Бойчук, Ірині Веризі та усім добрим людям, які у різний спосіб долучилися до виготовлення екомила.

Нагадаємо, на початку лютого молоді греко-католики влаштували благодійний ярмарок для збору коштів на волонтерську допомогу дитячому притулку «Любисток». У результаті акції зібрали 1025 грн, які підуть на матеріли для волонтерства з дітьми.

Прес-служба парафії Пресвятої Трійці УГКЦ у Полтаві