Гребінківський відділ поліції очолив Віктор Кириченко

Представлення Віктора Кириченка особовому складу Представлення Віктора Кириченка особовому складу | Фото: pl.npu.gov.ua

Керівником Гребінківського відділу поліції став колишній заступник начальника управління кадрового забезпечення поліції Полтавщини

Учора, 15 лютого, начальник управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування поліції Полтавщини Андрій Замахін представив особовому складу Гребінківського відділу поліції нового начальника. Про це повідомив відділ комунікації ГУНП в Полтавській області.

Відповідно до наказу начальника поліції Полтавщини, очільником Гребінківського відділу призначено майора поліції Кириченка Віктора Васильовича. До цього часу він працював на посаді заступника начальника управління кадрового забезпечення поліції Полтавщини. Влітку він був у складі комісії з переатестації поліцейських на Полтавщині.

Згідно з інформацією його декларації, поліцейський має три земельні ділянки у Карлівському районі, загальною площею майже 16 га, квартиру у Полтаві на 70 м² та $18000 заощаджень. У грудні 2016 року Віктор Кириченко змінив автомобіль Volkswagen Passat B6 2007 р.в. на Toyota Camry 2016 р.в.

Нагадаємо, що до Віктора Кириченка Гребінківським віддлом поліції керував Василь Овчаренко, який провалив атестацію та поновився через суд. Призначення відбулось 3 місяці тому і було тимчасовим (Овчаренка призначили як т.в.о). Тиждень тому його представили як нового керівника Кобеляцького відділу поліції.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»