Готель «Палаццо» – дотик до історії, слідування традиціям, відповідність сучасним трендам

Якщо замислитись – у чому полягає унікальність PremierHotelPalazzo, то складно виокремити якусь одну рису, адже готель – уособлення кращих традицій гостинності, європейського сервісу, шани до історії рідного краю та прагнення досконалості в деталях. PremierHotelPalazzo створює позитивні емоції для кожного гостя, оскільки найцінніші моменти завжди живуть у спогадах і надихають до нових звершень. Можливо, ця атмосфера гостинності сягає своїм корінням глибини віків, адже, PremierHotelPalazzoрозташований в історичному для полтавських готелів місці – розі вулиць Гоголя та Пушкіна.

Ви тільки уявіть: через вулицю Гоголя проходить невидимий зв’язок протяжністю щонайменше у сотню років, який поєднує історію та сучасність! Понад сто років тому на цьому місці розташовувалися готелі та прибуткові будинки зразка початку ХХ століття, які здавали кімнати для гостей Полтави. А у 1910 році, на цьому місці, домовласник Брацлавський починає зводити великий прибутковий будинок з мебльованими кімнатами, а також приміщенням казино.

На жаль, в буремному 1943-му році, більшість цих будинків згорять, проте місце залишиться історичним для готельної справи. І після завершення війни три прибуткові будинки на вулиці Гоголя відновлять свою роботу.

У сучасній Полтаві осередком гостинності стає PremierHotelPalazzo, зберігши історичний дух як у самому архітектурному виконанні будівлі готелю, так і у його внутрішньому оформленні. Зокрема PremierHotelPalazzoмає власну колекцію гобеленів ручної роботи із різних куточків світу, серед яких є унікальні історичні зразки.

Приймаючи у себе гостей із усього світу, PremierHotelPalazzoнамагається не лише передати їм часточку полтавської історії, а й подарувати незабутні приємні враження та домашній затишок, почастувати смачними та вишуканими стравами, чи просто запропонувати горнятко запашної кави за столиком біля вітражних вікон. А ще гість готелю може відпочити у відповідно оформленому тематичному люксі «Пушкін» або провести ділову зустріч в конференц-залі «Гоголь».

У PremierHotelPalazzo Ви можете отримати електронну або друковану версію путівника Полтавою, щоб за короткий час побачити головні історичні та архітектурні пам’ятки міста. А можливо, Ви давно мрієте про відпочинок у затишному місці, тож скористайтеся нагодою перетворити свої вихідні на омріяну казку зі справжнім «Українським вікендом», який розпочнеться сніданком із пишними полтавськими галушками, продовжиться екскурсією до краєзнавчого музею – одного із найдавніших в Україні, чи екскурсією до музею-садиби І.Котляревського, а завершиться пішою прогулянкою сучасним містом, яке має свої давні легенди.

Так, поєднуючи історію, віддаючи належне традиціям, удосконалюючись відповідно до вимог сучасності, PremierHotelPalazzoзнаходить свою ексклюзивну нішу на готельній мапі Полтави і творить вже свою унікальну історію, яка з часом стане невід’ємною складовою історії міста.