Голову полтавського пам’ятника Леніну передали у Краєзнавчий музей

Голову полтавського Леніна у Краєзнавчому музеї Голову полтавського Леніна у Краєзнавчому музеї

В честь 100-річчя «Октябрської революції» ВО «Свобода» передала пробиту голову пам’ятника Володимиру Леніну Полтавському краєзнавчому музею

До річниці «Октябрської революції» представники ВО «Свобода» передали голову з пам’ятника Володимиру Леніну до Полтавського краєзнавчого музею. Про це на власній сторінці у Facebook повідомив депутат Полтавської міськради Юліан Матвійчук.

Директор музею Олександр Супруненко підписав офіційний акт прийому-передачі об’єкта. Тепер пробита кувалдою «голова» пам’ятника лідеру більшовиків стане однією з експозицій музею. Уже завтра кожен охочий зможе на неї подивитися. До цього голову зберігали в офісі «Свободи».

Де «тіло» поваленого пам’ятника Леніна у Полтаві досі невідомо. У 2014 році активісти передали його Свято-Успенському собору у Полтаві. Архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір говорив, що з бронзи поваленого у Полтаві пам’ятника Леніна, планують зробити дзвони. Однак до цього часу цього не зробили.

Нагадаємо, що вночі 21 лютого 2014 року у Полтаві активісти повалили пам’ятник Володимиру Леніну. Пам’ятники зносили по всій України під час Революції гідності.

Микола ЛИСОГОР, «Полтавщина»