Головою Октябрського райсуду Полтави переобрали Олександра Струкова

Судді Октябрського райсуду Полтави Судді Октябрського райсуду Полтави | Фото Миколи Лисогора

Із двох кандидатур, традиційно одна не викликала заперечень у суддів — це «ветеран» суддівської мантії — Олександр Струков

Сьогодні в Октябрському райсуді відбулися вибори голови суду та його заступника. Присутні на зібранні судді висунули дві кандидатури на головну посаду. Діючий голова Олександр Струков запропонував свою кандидатуру. Суддя Лариса Гольник, яка не має повноважень голосувати, висунула кандидатуру судді Алли Чуванової.

Зауважимо, що Суддя Лариса Гольник раніше попросила перенести засідання, адже 30 травня вона перебуває у Києві, на допиті в НАБУ по справі Дмитра Трихни. Проте судді не погодились з її ініціативою.

На посаду ж заступника висунуті були наступні кандидатури: самовисуванець суддя Ганна Андрієнко, яка й займала цю посаду, та Тетяна Січиокно, яку запропонував суддя Сергій Антонов.

Ганна Андрієнко Ганна Андрієнко

Олександр Струков Олександр Струков

Першим слово взяв Олександр Струков, він розповів що більше 30 років працює в Октябрському райсуді, а також є головою суду з 2007 року. Кандидат розповів про досягнення свого керування. Зокрема це покращення матеріального стану суду: монтаж нових воріт, нового паркану, висадження зелених насаджень. Після його виступу в колег запитань до Олександра Струкова не було.

«Конкурент» Струкова Алла Чуванова проти висунення її кандидатури не заперечила. В свою чергу, Ганна Андрієнко погодилася висунути свою кандидатуру на посаду заступника голови суду.

Після чого, присутній на засіданні депутат міської ради Юліан Матвійчук попросив слова, але судді не дали йому права на виступ. Проте надали слово активістці Альоні Гончаренко, яка розкритикувала Олександра Струкова. Загалом на виборах були присутні близько 15 активістів.

Далі перейшли до самого голосування. З перевагою у 10 голосів (13 проти 3) прогнозовано переміг Олександр Струков. Наступні 3 роки він продовжуватиме перебувати на посаді голови суду, який постійно перебуває у центрі уваги журналістів.

Щодо заступника, то перемогу на виборах отримала Ганна Андрієнко, за неї віддали голос 14 суддів. Як бачимо, сенсації не сталось й тут.

Микола ЛИСОГОР, Максим САМОЙДЮК, «Полтавщина»