Головний тренер БК «Полтава»: «Варто почекати три-чотири роки і у місті буде потужний баскетбольний клуб»

Анатолій НіщіменкоАнатолій Ніщіменко | Фото: Владислав Власенко

Ексклюзивне інтерв’ю «Полтавщини Спорт» з Анатолієм Ніщіменком

Жіночий баскетбольний клуб «Полтава» вперше заявився до Вищої ліги у 2016-му році. Тоді ця команда була вже другою для Полтави — за рік до цього в чемпіонат України заявилася «Полтава-Баскет». Таким чином наш обласний центр, не маючи чоловічої баскетбольної команди, отримав одразу дві жіночі. За «Полтаву-Баскет» виступали переважно молоді вихованиці полтавського баскетболу, в той час як новостворена «Полтава» запросила у свої ряди досвідчених спортсменок і почала боротися за високі місця у турнірній таблиці. Таким чином полтавські любителі баскетболу отримали аж ціле дербі.

В сезоні 2017/2018 ситуація змінилася. «Полтава-Баскет» фактично припинила своє існування. БК «Полтава» втратила ключових гравців і підсилилася трьома лідерами «Полтави-Баскет». Здавалося б — з двох команд зробили один потужний клуб, але якщо в дебютному сезоні «Полтава» боролася за високі місця і зрештою стала третьою, то цього сезону команда після дванадцяти матчів лише сьома.

Про це, та про інші проблеми полтавського і українського баскетболу ми поговорили з незмінним головним тренером «Полтави» Анатолієм Ніщіменком. Читати далі…