Головного лісника Полтавщини відсторонили від посади через підозру у корупції

Октябрський райсуд Полтави відсторонив Юрія Тараненка від посади начальника Полтавського обласного лісгоспу на час проведення слідства щодо його декларацій.

В Октябрському районному суді Полтави відбулося засідання по справі начальника Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства Юрія Тараненка.

Його підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 КК України (декларування недостовірної інформації). У декларації за 2015 рік він умисно не вніс відомості про наявні у нього об’єкти нерухомості, не прийняті в експлуатацію. У подальшому, ввівши вказані об’єкти нерухомості в експлуатацію та набувши на них право власності, у декларації за 2016 рік чиновник їх не відобразив.

25 вересня прокуратура подала клопотання в Октябрський районний суд про відсторонення Юрія Тараненка від займаної посади. Суддя Наталія Тімошенко прийняла це клопотання. Юрія Тараненка відсторонили від посади до кінця слідства.

Як з’ясувалося, чиновник не вніс у декларацію гараж, господарчі сараї, літню кухню і баню. Загальна площа нежитлових будівель складає 176,7 кв.м. Загальна вартість незадекларованих об’єктів нерухомості — понад 700 тисяч гривень.

Після того як йому вручили підозру, суд обрав йому міру запобіжного заходу у вигляді особистого зобов’язання на два місяці. Прокуратура подала апеляцію на це рішення, але її не не задовольнили.