Голова Щербанівської громади відзвітував в ефірі ТРК «Лтава»

Ігоря Процика запросили на прямий ефір суспільного мовлення. У програмі «Звіти. Наживо» він розповів про досягнення на посаді голови об’єднаної громади та відповідав на запитання журналістів і представників громади.

Формат програми передбачав коротенький звіт: що встиг зробити Ігор Процик за півроку головування у Щербанівській ОТГ.

— Мені не соромно говорити про час на посаді сільського голови. З депутатами сільської ради, з командою поступово піднімаємо ту руїну, яка нам перейшла у спадок, — говорить Ігор Процик.

Голова громади зауважив, що відлік його діяльності треба вести з 2015 року, коли він вперше був обраний головою Щербанівської сільської ради. Зокрема, у переліку досягнень Ігор Степанович назвав облаштування населених пунктів енергозберігаючим освітленням, будівництво 5,8 км водогону в Щербанях. Також починаються роботи з проведення 3,8 км водогону до села Гора.

Голова Щербанівської ОТГ Ігор Процик Голова Щербанівської ОТГ Ігор Процик

Голова Щербанівської ОТГ в звіті не оминув питання дорожньої мережі.

— Я стовідсотковий противник ямкового ремонту. Ми 3 млн грн витратили на капітальний ремонт, 1,5 млн грн — на ямковий. Це утопія. Підхід треба змінювати, — зазначив голова Щербанівської ОТГ.

Після звіту Ігор Процик відповідав на запитання візаві. Координатор громадського руху «ЧЕСНО» Альона Гончаренко згадала скандальні вибори до ОТГ.

— Якби мені сказали, що вибори будуть такими брудними й сволочними, я б відмовився брати в них участь, — відповів сільський голова.

Ігор Процик також зазначив, що виборче законодавство потребує значного вдосконалення, бо ситуація на виборах часом здавалася абсурдною.

Під час ефіру

За лаштунками За лаштунками

На прохання журналіста Олександра Круміна Ігор Степанович визначив основні пріоритети найближчої діяльності сільської ради.

  1. Турбота про підростаюче покоління.
  2. Прокладання водогону.
  3. Будівництво амбулаторії на 5-7 лікарів і стільки ж місць для хворих у стаціонарі.
  4. Вдосконалення інфраструктури закладів освіти й культури.
  5. Ремонт доріг.
  6. Зведення басейну.

Крім того, Ігор Процик розповів про стратегічний план розвитку громади:

— Стратегічний план у нас є. Ми разом із Центром розвитку громад і U-LEAD доповнюємо його. Хочу, щоб програма соціально-економічного розвитку писалася на 5-10 років. Тому що сьогодні голова — Процик, завтра — хтось інший. А громада повинна розвиватися, не залежно від того, хто сільський голова.

Під час ефіру Під час ефіру

Щербанівський голова розповів, що досягнень могло б не бути, якби не тісна співпраця з владою як обласного. так і районного рівнів:

— Я вдячний Полтавській обласній держадміністрації та Валерію Головку, його заступникам і помічникам, районній владі. Ми відчуваємо їхню підтримку і зацікавленість у розбудові об’єднаних громад. Також хочу подякувати своїм депутатам, разом з якими ми можемо реалізовувати різні проекти. Ми дійсно працюємо як команда.

Наостанок Ігор Процик поділився враженнями від ефіру.

— Враження в мене однозначно позитивні. Часу, як завжди, забракло, щоб усе розказати. Сподіваюсь, люди допомагатимуть Щербанівській громаді, щоб ми показували результат, який ми маємо, не збавляючи темпу. Для дітей, для людей поважного віку, для громади. Щоб ми були дійсно процвітаючою громадою, — наголосив Ігор Процик.

Після ефіру Після ефіру

Також гість програми побажав, щоб його частіше критикували. Адже критика вказує на слабкі місця, недопрацювання і перспективні напрямки діяльності.

Прес-служба Щербанівської ОТГ