Голова Полтавської ОДА проінспектував ремонт дороги М-22 Полтава — Кременчук — Олександрія

Відбулася виїзна нарада за участі голови Полтавської ОДА Валерія Головка та керівництва Служби автомобільних доріг. Обговорили стан ремонтних робіт на шляху М-22 Полтава — Кременчук — Олександрія.

На сьогодні, для ремонту дороги, через систему ProZorro уже провели усі необхідні тендери та оформили технічну документацію.

Загальна кошторисна вартість капітального ремонту даного відрізка дороги становить приблизно 1 млрд грн. У наявності 300 млн грн.

Інспекція дороги М-22

— Ми провели виїзну нараду, щодо капітального поточного ремонту на стратегічно важливій трасі Полтава — Кременчук — Олександрія М-22. Частково гроші вже надійшли, але виникає дефіцит — 700 мільйонів гривень. По нашим розрахункам впродовж року вони надійдуть для завершення капітального ремонту, — говорить Валерій Головко.

Також голова Полтавської ОДА запропонував внести зміни до проектної документації. А саме зробити «кармани відпочинку» і місця загального користування по всіх напрямках області. Які будуть створюватися та утримуватися за кошти місцевих бюджетів.

— У цих карманах також будуть розташовані мобільні або стаціонарні вагові комплекси. Ми повинні не лише ремонтувати, але й зберігати дороги. Потрібен тотальний контроль, — говорить Валерій Головко.

Інспекція дороги Інспекція дороги

Основні руйнівники доріг — це аграрні, нафтові перевізники та транзитний потік вантажівок. Як минулого так і цього року аграрії Полтавщини вклали по 2 млн грн в бюджет ремонту доріг.

До кінця року розроблять карту масштабного ремонту доріг Полтавської області. Завдяки міста, села та райони розумітимуть зони фінансової відповідальності та строки ремонтних робіт. Концепцію роботи представлять депутатському комплексу наприкінці року. 

— На 2018 рік ми повинні визначитися з дорогами, щодо балансного утримання, які дороги залишаються в загальнодержавному користуванні, а які залишаються на рівні області чи району. І далі вирішимо за які кошти проводитимемо ремонт. Це питання пріоритетне, — продовжує Валерій Головко.

У цьому році також планують розпочати ремонт іншої стратегічно важливої ділянки дороги — Р-52, яка з’єднує Дніпропетровську і Полтавську області, тендер на яку уже проведений. Голова Полтавської ОДА зауважив, що питання ремонту доріг залишається першочерговим.

Прес-служба Полтавської ОДА