Голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко заявив, що ОДА готова співфінансувати ремонт полтавської ділянки траси Київ – Харків

Проблема жахливого стану цієї ділянки дороги залишається болючою для усіх автомобілістів не тільки Полтави, але і тих, хто щодня проїжджає трасою у напрямку Києва чи Харкова. Упродовж років міська влада відхрещувалася від ремонту цієї дороги. Прес-служба ОДА розповсюдила позицію Валерія Головка, який повідомив, що адміністрація області згодна поділити витрати на ремонт траси:

Кожного разу проїжджаючи дорогою М-03 Харків-Київ-Довжанський мені стає соромно та страшно. Впевнений кожен хто хоч раз там їхав відчував теж саме. Зараз Полтавська облдержадміністрація відновлює занедбане попередніми утримувачами дорожнє покриття області. Але ця ділянка не дає нам спокою, — говорить Валерій Головко, голова Полтавської облдержадміністрації. —  Тому ми прийняли рішення виступити з пропозицією до міської влади відремонтувати цю ділянку на умовах співфінансування 50/50. Ми готові брати на себе відповідальність та розпочинати ремонт. Тепер слово за міською радою. Звертаюсь з проханням до міського голови та депутатського корпусу якнайшвидше владнати усі нюанси та розпочати роботу.

Полтавська ОДА готова розробить проектно-кошторисну документацію власним коштом, але для цього міська рада повинна надати дозвіл «Агентству місцевих доріг Полтавської області», але досі цього не зробила.

— Ця частина дороги дуже болюча. І її терміново потрібно ремонтувати, бо питання дуже довго не вирішувалося. Гості міста бачать спершу цю ділянку дороги, а вже потім саму Полтаву. Полтавська ОДА не має повноважень ремонтувати цю ділянку, але готова допомогти місту, — сказав директор Департаменту будівництва Полтавської ОДА Тимофій Голбан.

Нагадаємо, що у Полтавській міській раді ніяк не може зібратися комісія, яка повинна дати останній поштовх до ремонту траси з боку Полтави, давши відповідне доручення управлінню ЖКГ. Частина депутатів, які активно відстоювали питання ремонту траси, намагаються примусити голову комісії Олега Бєлоножка скликати засідання, але з незрозумілих причин цього так і не сталося досі.