«Голоси Громад». На Полтавщині стартує школа для створення гіперлокальних ЗМІ

З червня по вересень цього року у Кременчуці пройдуть чотири одноденних тренінги для медіа-активістів з ОТГ, малих міст або сіл Полтавської області. Перший з них пройде 19 червня.

ГО «Культурний ді@лог» (Кременчук) протягом цього і наступного років у партнерстві із «Прес-клубом реформ» (Кропивницький) втілюватимуть на Полтавщині проект «Голоси Громад».

Його мета — сприяння розвитку свободи преси в ОТГ, особливо у сільській місцевості, а також підвищення активності місцевих спільнот в ході децентралізації та удосконалення навичок журналістів, блогерів і медіа-активістів.

До участі у проекті запрошуються представники ОТГ, малих міст або сіл Полтавської області. Учасників вчитимуть висвітлювати важливі для ОТГ питання, побудові спроможних локальних ЗМІ та надаватимуть менторську підтримку від досвідчених редакторів і журналістів. 

У рамках проекту організатори передбачають наступні заходи:

  1. Чотири одноденні тренінги протягом червня-вересня цього року у Кременчуці.
  2. Створення Facebook-платформи «Голоси Громад», присвяченої питанням розвитку гіперлокальних медіа.
  3. Дві сесії Школи із медіа-менеджменту для учасників, які успішно пройдуть тренінги з п.1.

19 червня у Кременчуці пройде перший тренінг на тему «Стандарти журналістики». Спікеркою виступить представниця ГО «Прес-клуб реформ» Ольга Гріднєва. 

Для участі необхідно до 10 червня включно заповнити онлайн-форму. Після реєстрації організатори зв’яжуться з відібраними учасниками, повідомлять деталі тренінгу. Витрати учасників на проїзд та харчування покриваються.

У разі додаткових питань: (068) 164-63-62 (Ірина).

Проект проводиться за підтримки Посольства США в Україні.

Роман ПОВЗИК