Голос простих людей: Сергій Каплін — найактивніший за виступами в Парламенті

Не тільки законотворець № 1, а й лідер за кількістю змістовних виступів у сесійній залі ВР — полтавський нардеп Сергій Каплін в липні очолив одразу два рейтинги громадянської мережі ОПОРА.

Експерти ОПОРИ брали до уваги лише змістовні виступи народних обранців. Тож минулого місяця голова Соціал-демократичної партії (СДП) найчастіше серед колег брав слово з трибуни — 15 промов.

Окрім зауважень та поправок до законопроектів, що розглядались в залі, Сергій Каплін також презентував свій альтернативний варіант пенсійної реформи авторства Соціал-демократичної та Соціалістичної партії України та зміни до Держбюджету.

«Пенсійний Фонд має наповнюватись із націоналізації підприємств, прихватизованих олігархами. Мінімальна пенсія −10 тисяч! Наш законопроект не подолав «прохідний бар’єр» в Раді, однак із нашого виступу українці знають, що можлива реальна реформа, а не пенсійні урядові афери з віком і 200-гривневі подачки. Репліка і виступ у Парламенті — це спосіб донести слово правди, голос простих людей. І моя активність у донесенні позицій могла б бути ще більшою, якби не технічні «фокуси», якими Парубій і ко блокують можливість запису на виступ депутатів, які висловлюють неугодну їм позицію», — розповів Сергій Каплін.

Каплін: Пенсійна реформа СДП - мінімальна пенсія 10 000 грн!

Окрім цього народний депутат також постійно користується правом виступу на брифінгах у Верховній Раді, де дає можливість розповісти про те, що болить своїм землякам. На запрошення Капліна у Парламенті виступали із своїми зверненнями до влади чимало полтавців.

Соціал-демократи та Сергій Каплін вже готують нові законодавчі пропозиції, з якими парламентар виступить на наступній сесії Верховної Ради. В липневому заліку лідера українських лівих — 6 законопроектів, що також вивело його на вершину рейтингу за законотворчою роботою.

Прес-служба Соціал-демократичної партії (СДП)