Гол Кулача приніс “Ворсклі” перемогу над “Карабахом”

25-го жовтня у Баку полтавська “Ворскла” зустрічалася із азербайджанським “Карабахом”. Обидві команди після двох турів групового турніру Ліги Європи мали “нуль” у графі набраних очок.

“Ворскла” вийшла на поле у наступному складі: Шуст, Даллку, Сапай, Пердута, Якубу, Шарпар, Чеснаков, Скляр, Ребенок, Кулач, Коломоєць.

У першому таймі перевагою володів “Карабах”, але великої кількості гострих моментів господарі не створили. “Ворсклі” у першій половині гри важко давався контроль м’яча і організація атак.

Проте одразу на початку другого тайму “Ворскла” неочікувано вийшла вперед. Владислав Кулач пробив по воротах метрів із 25-ти, голкіпер господарів не зумів відбити нескладний м’яч і полтавці вийшли вперед – 0:1!

До закінчення гри “Карабах” створив кілька гострих моментів, проте “Ворскла” вистояла, здобула першу перемогу у цьогорічній Лізі Європи і набрала 3 очки.

Нагадаємо, у попередній грі, “Ворскла” на останніх секундах втратила очки у грі зі “Спортінгом”.