Година додаткових питань і 20 хвилин на голосування: на сьогоднішній бюджетній комісії депутати намагалися реабілітувати вчорашній «зрив»

Нелегко прийшлося і начальнику управляння житлово-комунального господарства С.Сінельніку, який звернувся до депутатів з проханням внести зміни до програми розвитку житлово-комунального господарства міста і виділити на ремонт доріг та інших об’єктів ще близько 25 мільйонів гривень. Депутати Д.Сенчакович та О.Шамота різко розкритикували таке на їхню думку марнотратство, та вимагали чітких звітів по кожному відремонтованому об’єкту. На захист С.Сінельніка став голова постійної комісії Г.Сахно, зауваживши що дефіцит коштів може  призвести до саботажу з ремонтом полтавських доріг, а важка техніка не вийде на вулиці міста. Тому, голосування за виділення 20 млн. гривень на підтримку міського тролейбусного парку проходило вже не так напружено. Хоча деякі депутати покидали тимчасово залу засідання комісії, таким чином висловивши певну незгоду з тим, що там відбувалося. Окрім цього проголосували за передачу у комунальну власність міста 5-ти житлових будинків.

Депутат міської ради Д. Сенчакович знову порушив питання про впровадження заходів щодо візуалізації міського бюджету за допомогою порталу «Відкритий бюджет» згідно підписаним меморандумом між центром «Ейдос» та міською радою. Начальник бюджетно-фінансового управління Т.Чумак мала на це свою думку, зауваживши, що міська влада вже працює з цим порталом, але поки що не використовує максимум його послуг. Питання про те, як розширити спектр послуг програми і зробити звіти про витрати міського бюджету прозорішими, вирішили відправити на доопрацювання.

Ще одним додатковим питанням, за яке не голосували, стало виділення 14 мільйонів гривень на реконструкцію міських парків та скверів. Зокрема, на парк ім.І.Котляревського, де не так давно розмістили Алею героям АТО, документи готові. Тому з нього і має початися реконструкція. На черзі – парки на Рибцях, Вороніно, Половках та в інших частинах Полтави і при місті. Документи на них знаходяться в стадії розробки.

Після того, як обійшли всі «підводні камені», депутатам знадобилося не більше 20 хвилин, щоб проголосувати за 20 питань порядку денного.

Юлія Самозвон.

Також читайте, чому вчора не відбулася комісія з питань місцевого самоврядування.