Глобинська міськрада зайве заплатила підрядникам та посадовцям 760 тис. грн

Глобинська міська рада Глобинська міська рада | Фото: Дмитро Ведмідь

Державні аудитори з’ясували, що Глобинська міськрада заплатила зайвих 760 тис. грн за ремонти, реконструкцію, а також премії своїм працівникам

Полтавські держаудитори виявили у Глобинській міськраді втрат на 760 тис. грн. Виконком допустив порушення у фінансово-господарської діяльності і з бюджету було переплачено таку суму. Про це повідомила прес-служба Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області.

Як з’ясувати аудитори, підрядники завищили обсяги та вартість виконаних ремонтно-будівельних робіт з:

  • реконструкції каналізаційних очисних споруд;
  • реконструкції частини Свято-Михайлівського скверу;
  • капремонтів артезіанських свердловин.

Унаслідок цього міська рада зайво сплатила бюджетних коштів на суму понад 656 тис. грн.

Серед інших виявлених порушень:

  • використання бюджетних коштів не відповідно до затвердженого кошторису;
  • завищення бюджетних асигнувань;
  • зайве нарахування та виплата премій працівникам міськради тощо.

У Держаудитслужбі зазначили, що ще до завершення ревізії у міськраді усунули порушення на суму 110 тис. грн. Крім того, дев’ятьох посадових осіб притягнули до адмінвідповідальності за недотримання законодавства. Поки ж міській раді зупинили операції з бюджетними коштами.

Матеріали ревізії фінансово-господарської діяльності Глобинського міськвиконкому аудитори передали до правоохоронних органів.

Нагадаємо, у травні цього року Держаудитслужба «заморозила» рахунки Карлівської міськради. Аудитори виявили фінансових порушень на 370 тисяч, зупинили рух коштів на рахунках та притягнули до відповідальності одну особу. Серед порушень також буди завищення робіт від підрядників та завищення потреби у бюджетних асигнуваннях з міського бюджету.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»