Генпідряд на реконструкцію колектора по Сінній продовжили, щоб якісно завершити повний об’єм робіт, — «Полтававодоканал»

Для запобігання невірного трактування поданої інформації «Полтававодоканал» пояснює ситуацію щодо реконструкції колектора по вул. Сінна у Полтаві.

Підприємство провело відкриті торги по об’єкту: «Реконструкція каналізаційного колектора Ду 700 мм по вул. Сінній від вул. Зигіна до перехрестя М.Незалежності та вул. Покровської в м. Полтаві» від 28.12.2017 р.». Після проведеного аукціону із чотирьох пропозицій переможцем обрали пропозицію ПП «Інбудсервіс» із сумою 14 099,00 тис. грн.

Роботи розпочали у відповідності до договору генпідряду № 0311ЕТ від 03.11.2017 року.

На протязі листопада-грудня місяців 2017 року «Інбудсервіс» виконав значний, але не весь обсяг робіт, передбачений договором. 

Станом на кінець грудня місяця 2017 року «Полтававодоканал» профінансував 13 713,90686 тис. грн., лише за фактично виконані об’єми робіт у відповідності до актів приймання виконаних будівельних робіт. 

У зв’язку із настанням несприятливих погодних умов генпідрядник не міг виконати частину робіт, а саме роботи по відновленню порушених елементів благоустрою (асфальтування). Тому між замовником робіт КП ПОР «Полтававодоканал» та генпідрядною організацією ПП «Інбудсервіс» уклали додаткову угоду про продовження строку дії договору генпідряду № 0311ЕТ від 03.11.2017 року до 31.12.2018 року, що в свою чергу передбачено п.4 Ст. 36 ЗУ «Про публічні закупівлі». 

Проведення робіт по реконструкції колектора по вул. Сінній (грудень 2017 року) Проведення робіт по реконструкції колектора по вул. Сінній (грудень 2017 року)

Мова йде про продовження строку дії Договору та виконання зобов’язань щодо передання товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження у тому числі непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови, що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі.

Ми вважаємо безпідставним звинувачення, що генпідрядна організація знаходилась на об’єкті будівництва у січні місяці 2018 року незаконно. Адже, як у січні, так і у лютому місяці її представники знаходяться на об’єкті для усунення виявлених недоліків та підтримання порушених елементів благоустрою, дорожніх знаків, огородження місць проведення робіт у належному стані до настання сприятливих погодних умов і можливості забезпечення безпечного руху транспорту.

Лютий 2018 року

Зазначені роботи виконуються за кошти підрядної організації, отже можуть бути профінансовані Замовником лише після остаточного їх виконання і підписання акту приймання виконаних будівельних робіт.

Зазначаємо, що в розрізі перевірки всієї господарської діяльності, «Полтававодоканал» підпадає під щорічну перевірку фаховими інстанціями різного профілю. І в таких випадках підприємство завжди надає будь-яку затребувану інформацію. 

Роботи з благоустрою планувалося завершити по настанню відповідних погодніх умов. Кошти для проведення цих робіт ще не освоєні в повному обсязі (лютий 2018 року)Роботи з благоустрою планувалося завершити по настанню відповідних погодніх умов. Кошти для проведення цих робіт ще не освоєні в повному обсязі (лютий 2018 року)

Хочеться вірити, що відкриття кримінального провадження щодо освоєння бюджетних коштів має на меті уточнюючий та перевірочний характер, а не здійснення тиску на учасників процесу. Адже стан каналізаційних мереж міста без перебільшення — жахливий і необхідність в системній комплексній роботі по їх відновленню значна, а потреба в коштах обчислюється, за попереднім підрахунком, сотнями мільйонів гривень. 

Працівники водоканалу не дивлячись ні на які перешкоди виконуватимуть свій обов’язок з експлуатації інженерних мереж міста та області.

Прес-служба «Полтававодоканалу»