Геніальний план Олександра Мамая розкрито

Навіщо прибирати сніг, якщо скоро він сам розтане? Навіщо знищувати бур’яни і супер-алерген амброзію, якщо восени воно саме все висохне? Здається, ми розкрили простий, але супре-геніальний план економії коштів від Олександра Мамая! Мер Полтави створює найбільш дружнє до природи місто в світі. Дивіться самі:

  • Якщо взимку йде сніг і це передбачено природою, то навіщо його насильно прибирати? Він розтане сам, коли на те буде воля Божа
  • Якщо весною і восени з неба падає дощ, то таким чином благодатна полтавська земля просочується живильною вологою, щоб потім розквітнути пишним цвітом. Навіщо ліквідовувати воду на вулицях міста, витрачаючи гроші на прочистку дощових стоків? Вийде сонечко і надлишок сам випарується, так що не нервуйте, панове.
  • 3.  Після весняного дощику усе зеленіє і розквітає, прикрашаючи наші вулиці і двори пишною зеленню. Навіть якщо ця зелень – бур’яни і амброзія до пояса, то що, тепер знищувати ці нещасні живі рослинки? Прийде осінь і вони самі закінчать свій життєвий цикл. То навіщо творити садизм, постійно витрачати бюджетні грошики впусту? Хай росте і робить наше місто найзеленішим.

Це, звичайно, все жарти, але якось воно не далеко від правди, здається.

Програма боротьби з амброзією зазнала жорстокого удару долі – тендер на закупівлю речовини для обприскування цієї дуже алергенної рослини скасовано: не зважаючи на великий вибір пропозицій, КП «Декоративні культури» обрало переможця, який запропонував найвищу ціну, майже вдвічі більшу за конкурентів. Неважко здогадатися, що переможцем мала стати полтавська фірма «Агро – Статус». Ось що про нього розкопали журналісти-розслідувачі з «НАШІ ГРОШІ»:

Тим часом полтавці продовжують скаржитися на зарослі амброзії по місту та бур’янові хащі на кожному кроці. До нашої редакції надійшло ось таке звернення від жительки вулиці М. Бірюзова:

         –  Вчора діти, які не знають, що собою являє АМБРОЗІЯ, просто гралися в її зарослях біля буд.76 по вул. М. Бірюзова. Одній із дівчаток стало зле. Дитина не розуміла, що з нею відбувається: обличчя почервоніло, почало набрякати, з очей сльози, дитині важко було дихати. Тут дорослий розгубиться, а то дитина. Міська влада тарифи підняла, а хоча б скосити бур’яни – і то не можуть. А як розпорядилася Полтава коштами, що виділені на боротьбу з амброзією!?

Доповідаємо: навіть якщо би тендер відбувся, 3,5 мільйони б витратили, то, за словами директора підприємства «Декоративні культури» Олексія Харченка, двори, вулиці, дитячі майданчики та інші людні місця вони б все одно не звільнили від амброзії:

– Прибудинкова територія, дитячі майданчики, місця біля шкіл, дитячих садків та усе інше – це територія, яку має обслуговувати відповідна господарська організація: ОСББ або ЖЕК (ЖЕО №2). Перелік об’єктів нашої відповідальності цих місць не включає.

Тож, любі хлопчики і дівчатка, з претензіями щодо бур’янів і хащів амброзії звертайтесь до ЖЕО №2, яке і обслуговує більшість будинків і прибудинкових територій Полтави і має безпосереднє підпорядкування Управлінню житлово-комунального господарства міськвиконкому. Тим більше, що вартість цих послуг віднедавна збільшилася у 5 разів.

Наостанок вам підбірка амброзійно-бур’янового “найзеленішого міста”: