Ганський легіонер «Ворскли» назвав Полтаву «чарівним містом»

Гравці полтавської «Ворскли» зараз перебувають у відпустці, із якої повернуться лише 8-го січня. А перший поєдинок у сезоні-2019 полтавська команда проведе 23-го лютого – вдома «Ворскла» прийме львівські «Карпати».

Поки що футболісти клубу відпочивають на закордонних курортах або у своїх рідних країнах. У одного із них, 18-річного ганця Наджееба Якубу, прес-служба «Ворскли» взяла інтерв’ю, у якому він розповів про свій дебют у полтавському клубі та враження від Полтави.

– Наджеебе, чи зручно говорити зараз?

– Так, у нас саме пауза в застіллі. Можу хвилин зо десять вам присвятити.

– Давай одразу ж про дебют у «Ворсклі». Пам’ятним видався для тебе той матч?   

– Було невимовне відчуття свята. Я доводив своє величезне бажання, дебютуючи вдома у присутності моїх персональних фанатів проти одного з найсильніших суперників, київського «Динамо». Результат, звісно, вийшов не таким, як мені та всій команді хотілося б (поразка 0:1, – прим.). Але той день закарбувався у моїй пам’яті як перша гра у футболці «Ворскли».  

– Кілька слів про Полтаву та людей, яких тут довелося зустріти?

– По-перше, хочу дуже подякувати керівникам клубу за те, що запросили мене. Полтава – чарівне місто, в якому мешкають привітні та щирі люди. Атмосфера тут така, що я себе справді відчуваю, ніби вдома.

– Що для тебе означає дебют у Лізі Європи УЄФА?  

 – Чи багато значить для мене можливість зіграти в Лізі Європи? Ну що сказати, це було моєю мрією. І вона, на мою велику радість, здійснилася. Хочеться розвиватися й рухатися тільки вперед.

– Якою на твою думку вийшла перша частина сезону 2018/2019?

– Ви самі знаєте, що «Ворсклі» доводилося битися на кількох фронтах. Тому, поза всяким сумнівом, було непросто. До того ж у ході сезону з причин травм утратили кількох стрижневих виконавців. Я гадаю, після зимових тренувальних зборів, ми повернемося сильнішими. Думаю, це прекрасна можливість для мене дебютувати в одному з найпрестижніших євротурнірів у віці вісімнадцяти років, виступаючи за один із провідних українських клубів. Я думаю, що ми (мої товариші по команді) повинні працювати ще більш наполегливо, щоби прославляти емблему клубу та місто, звідки він походить.

– Відпустку як проводиш?

– Як ви знаєте, у мене наприкінці сезону сталася невелика травма, у зв’язку з чим я трішки раніше за своїх одноклубників поїхав додому. Зараз, як уже казав, у Гані, разом із ріднею. Я за всіма так скучив. Як Санта-Клаус, привіз усім подарунків, навіть найменшим із нашого роду. Тепер про «Ворсклу» знають і тут (сміється). Бажаю всім шанувальникам «Ворскли» щасливого Нового року та Різдва.

Наджееб Якубу дебютував у складі “Ворскли” у жовтні, у матчі із київським “Динамо”. А у грі зі “Львовом” забив перший гол у чемпіонаті України. Також земляки Якубу створили окрему групу підтримки на трибунах полтавського стадіону.