«Галушки з усіх країн єднайтеся!»: у Полтаві відкрили фестиваль «Полтавська галушка»

Утім, самими галушками фестиваль не обмежується: продають дуже смачні пироги, булки, штруделі, медовуху, навіть джем із лохини, малини та ожини. Господар ятки, Олександр Кучеренко, каже:

«Ми все це збираємо у високогір’ї Карпат. Ягоди майже не проходять термічної обробки. Максимально натуральний джем, майже без додавання цукру, з повним набором корисних речовин, сьогодні презентуємо полтавцям».

Фестиваль має дві сцени: головну (в парку поблизу Свято-Успенського собору) та біля заквітчаної у вінок Білої Альтанки. Протягом дня тут будуть виступати з театральними мініатюрами актори театру ім.. М. Гоголя («Наталка-Полтавка»), танцювальні колективи Полтави, області, та Канади. Можна буде взяти участь у театральному дійстві «Весілля Галушки і Вареника» (смт Велика Багачка) та Борщу і Галушки (за кого вже та Галушка заміж на сходить протягом фесту, але ж це свято, значить, треба відпочити від душі!), засіяти Іванову гору насінням різнотрав’я у запальному танці, та навчитися танцювати справжній гопак, під керівництвом артистів Полтавської обласної філармонії.