Футболісти «Ворскли» заробляють від 5000 до 10000 тисяч доларів на місяць

За рівнем заробітних плат полтавський клуб входить до топ-п’ятірки

Інформацію про розмір заробітних плат футболістів, які грають у командах Української прем’єр-ліги, зібрав інтернет-сайт https://sportarena.com.

За інформацією, яке видання отримало від агентів, футболістів та менеджерів, мільйонні зарплати у місяць отримують гравці лише двох клубів УПЛ – «Шахтаря» та «Динамо». У «Шахтарі» максимальна зарплатня у місяць складає 4,5 мільйони гривень, у «Динамо» – 3,3 мільйони.

Полтавська «Ворскла» посідає третє місце не лише за підсумками сезону, але і за рівнем максимальної зарплатні. Максимальна планка у «Ворсклі» – 260 000 гривень на місяць (або близько 10 000 у.о.). Таку ж саму максимальну зарплатню отримують футболісти «Зорі» та «Маріуполя».

Найменший оклад у полтавській «Ворсклі» – 130 000 гривень, або близько 5 000 доларів у.о. Це, знову ж таки, за даними джерел https://sportarena.com.

Аналогічний рейтинг sportarena складала і минулого року. Тоді, за інформацією видання, мінімальна зарплатня у «Ворсклі» складала 1000 у.о. на місяць, максимальна – 15 000 у.о.

Раніше ми повідомляли, що полтавський клуб можуть не допустити до євро кубків через борги по заробітній платні.