ФСТ «Динамо» готує спортсменів до Олімпіади 2022

Перший заступник Голови ФСТ «Динамо» України Віктор Корж зазначив, що бюджет ФСТ «Динамо» за 2019 рік виконано на 100%. За цей час відремонтували спортивні комплекси у Львові, Одесі та Харкові, крім того відремонтовані лижна траса та база стрільби із лука. У 2019 році за кошти товариства «Динамо» надали допомогу в дитячо-юнацькіспортивні школи.

«Що стосується бюджету спортивного товариства на 2020 року, пропонується продовжити фінансову підтримку дитячих спортивних закладів та подальші ремонти спортивних комплексів по всій Україні. Зокрема, відновити олімпійську базу в Очакові, відновити стадіон в Одесі та провести реконструкцію залу в Запоріжжі», – додав Віктор Корж.

Варто зазначити, що Україна здобула 80 ліцензій на участь в Олімпійських іграх у Пекіні. Серед них – 38 спортсмени товариства.

За значний особистий внесок у розвиток Української держави Арсен Аваков нагородив працівників ФСТ «Динамо». Відзнаку та посвідчення про присвоєння Указом Президента України почесного звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» вручено заступнику голови Полтавської обласної організації ФСТ «Динамо» України Олексію Більчичу.

Раніше ми писали Вчителів фізкультури навчать реалізовувати проєкти та залучати молодь до спорту