Форум обєднання патріотів м. Полтава

19 вересня у Полтаві відбувся форум «Єднання патріотів», метою якого було підписання меморандуму про співпрацю між громадськими організаціями області та Політичною Партією «ПАТРІОТ» задля спільної участі у виборах 2015 року, а також обрання спільного кандидата у мери міста Полтава.

 

У форумі прийняли участь такі відомі у місті та за його межами громадські організації як ГО «Громадське об’єднання «Полтава» (Микола Кашпіровський), Благодійна організація «Фонд промінь надії і віри» (Максим Пилипенко), ГО «Всеукраїнське громадське об’єднання «Толока» (Руслан Решетило), ГО «Гранд-шоу» (Лариса Борисенко), ГО «Справедлива сила» (Олександр Лейкін), ГО «Європейська молодіжна ліга» (Віталій Нечитайло), ГО «Відкрита рада Вірмен Полтавщини» (Ваче Костандян), ГО «УКРОП!» (Олександр Русін), а також представники міської та обласної організації Політичної Партії «ПАТРІОТ».

Після виконання державного гімну слово надали представникам громадських об’єднань, які одноголосно висловили свою довіру Політичній Силі «ПАТРІОТ», а також підтримали кандидатуру Олександра Русіна, керівника громадського об’єднання «УКРОП!», учасника АТО, волонтера, принципового та високопрофесійного керівника на пост міського Голови.

Максим Пилипенко – Голова благодійної організації «Фонд промінь надії і віри» зокрема зазначив: «На загальних зборах було одностайно прийнято рішення про підтримку Русіна Олександра Миколайовича як нашого єдиного, я наголошую, єдиного і можливого кандидата на пост Голови нашого міста». Зал зустрів ці слова оплесками.

Патріотів благословив Владика Стефан (Негребецький), який у своїй проповіді наголосив на тому, що діюча влада, яка з’явилася завдяки жертвам патріотів, не відповідає викликам сьогодення та нажаль продовжує залишатися уособленням олігархату та корупції. Що Майдан ще не закінчився і серед присутніх він відчуває атмосферу братерства, дух свободи і незламну віру у перемогу, все те, що було притаманне Майдану. Майдан живе і буде продовжувати свою боротьбу.DSC_0165

Слово також брали і бойові побратими кандидата у мери. Зокрема виступав Віталій Діденко – учасник АТО, «Кіборг». Пряма мова: «Коли я звільнився з армії, демобілізувався, то ще не зустрічав таких людей як Олександр Русін. Це дійсно так. Ви знаєте, в армії є така приказка, що буває просто командир батальйону, а буває батько батальйону. Так от я впевнений, хоч і не служив разом з Олександром, що він, мабуть, був саме батьком для своїх хлопців».

І справді, про лідерські здібності, вдачу та відповідальність Олександра Русіна знає кожен з присутніх, а його дії та заслуги говорять самі за себе. В його роті, яка декілька місяців перебувала на передовій в селі Кримське, Луганської області не загинув жоден боєць і лише один отримав поранення. Це багато про що говорить.DSC_0207

Після підписання Меморандуму слово взяв кандидат у мери, Олександр Русін. Палка промова колишнього військовослужбовця запалила у серця присутніх та надихнула їх на спільну боротьбу. «Я не буду обіцяти зайвого. Це роблять усі. Скажу тільки що на сьогоднішній день я можу пообіцяти захист полтавців від тої корупції, якою обросло місто. Саме корупція не дає нам нормально жити. Бо щоб розвивати місто, щоб дбати про благоустрій громадян треба не багато, – треба просто з місцевого бюджету не красти» – сказав Русін – «Так само, як командир дбає про своїх солдат, очільник міста мусить дбати про кожного полтавця. Полтаві не потрібен ще один мер, Полтаві потрібен міський Голова, і я відчуваю що з цим завданням впораюсь».1fc372946c0b98fb8d7f87d4c38ea83a_XL

Долучився з привітальним словом до учасників форуму і Лідер Політичної Партії «ПАТРІОТ» Микола Голомша.

«Вітаю Вас, шановні друзі, Патріоти славної Полтавщини!

Коли ми тільки розпочинали свою діяльність як Політична Партія «ПАТРІОТ», ми свято вірили в те, що наша стратегія, наша ідеологія, наші пріоритети знайдуть відгук у серцях людей. Що справжній патріотизм стане тією рушійною силою, яка змінить країну на краще. Що ідеї Революції гідності завжди будуть жити в наших діях та намірах і зрештою дозволять нам побудувати сильну, незалежну та успішну державу.

І от сьогодні я можу із впевненістю заявити, що саме завдяки таким людям як ви – справжнім патріотам України, які не можуть більше сидіти склавши руки, які відчувають у собі сили протидіяти застарілій, корумпованій системі, ці сподівання стануть реальністю.

Ви повинні стати міцним фундаментом нової країни, основою демократичного та сучасного суспільства, в якому не буде місця розбрату і сепаратизму, де взаємодопомога та взаємоповага будуть невід’ємною частиною буденного життя.

Я від щирого серця хочу подякувати вам за вашу небайдужість. За нестримне бажання бути корисними своїй країні. За те, що після усіх жертв, які Україна та український народ принесли на вівтар історії, ви відчуваєте відповідальність та хочете почати будувати нову країну з чистого аркушу, з чистих помислів. Творити наше спільне майбутнє без бруду, брехні та корупції.

Підписавши цей Меморандум, об’єднавшись на засадах патріотизму, ви утворили потужну силу, яка здатна впливати на життя країни. Ви – політики нового формату. Ви – громадська влада, яка повинна бути захисником і представником народу.

Я впевнений у нашій спільній перемозі!

Я впевнений, що нам усім потрібна вільна, квітуча, багата Україна!

Так само, як і Україні потрібні МИ!

З повагою, Микола Голомша».

Привітання зачитав представник виконавчого апарату Політичної Сили.

На цьому офіційна частина форуму була завершена. Після цього громада пішла ходою до пам’ятника загиблим українським козакам.