ФОП Приведенна відремонтувала ліфт в будинку на Грушевського — ліфт знову не працює

Ліфт у під’їзді №1 на вул. Грушевського, 17Ліфт у під’їзді №1 на вул. Грушевського, 17 | Фото читача

Із січня мешканці першого під’їзду будинку на Грушевського, 17 не можуть повноцінно користуватися ліфтом, який вже «пережив» ремонт

Мешканці першого під’їзду будинку на вул. Грушевського, 17 із січня 2018 року не можуть повноцінно користуватися ліфтом, який після ремонту пропрацював лише тиждень і зараз знову не працює. Люди повідомили, що управління ЖКГ виконавчого комітету Полтавської міськради замовило ремонтні роботи невідомій їм підрядній організації, а у КП «Ремліфт» відповіли, що вони не виконували ремонтних робіт, а тільки перевіряли ремонт. Люди запитали, чому вони сплачують за послугу, яка відсутня?

На це запитання відповів головний спеціаліст управління ЖКГ Полтавського міськвиконкому Анатолій Кобилинський:

— Ремонт в цьому під’їзді виконувала підрядна організація — ФОП Приведенна. Підрядник повинен провести ремонт, «Ремліфт» надати нам дефектні акти, які ми перевіряємо і за нормами Мінрегіонбуду «окошторюємо». Вже після акту виконаних робіт на рахунок фірми ми повинні перевести кошти. У даному випадку — «Ремліфт» після ремонту встановив, що там підгорів двигун. Тепер фірма повинна власним коштом усунути цей недолік. До цього ремонт коштував 28 тис. грн. Тепер, думаю, він подорожчає на 10-15 тис. грн.

Проте, в управлінні не змогли сказати, коли саме підрядна організація належним чином відремонтує ліфт у будинку на Грушевського.

Зазначимо, що ФОП Катерина Володимирівна Приведенна вже має великий досвід роботи з ремонту ліфтів. Наприклад, протягом 2017 року фірма на замовлення міської влади виконала ремонтів ліфтів на 2 млн 556 тис. 102 грн.

Нагадаємо, що ліфти під’їздів № 1-2 на вул. Грушевського, 17 включені до Програми ремонту ліфтового господарства міста. У 2018 році там повинні відремонтувати системи диспетчеризації.

Всього на сьогоднішній день 549 «комунальних» ліфтів потребують капітального ремонту, для чого орієнтовно необхідно 355 млн 500 тис. грн.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»