Фонд соціального страхування України збільшив виплати потерпілим на виробництві на 20%

Полтавське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області повідомляє, що з першого березня 2018 року було здійснено перерахунок страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійних захворювань, а також членам їх сімей. Коефіцієнт перерахунку щомісячних страхових виплат встановлено на рівні 1,2.

Сума виплат збільшилась на 20% для всіх потерпілих або особам, які мають право виплати в разі втрати годувальника.

Збільшений розмір страхових виплат потерпілі на виробництві (члени їх сімей) отримають на початку квітня.

В разі, якщо відкоригований розмір середньої заробітної плати потерпілого є меншим від мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня 2017 року, розрахунок суми виплат здійснено, виходячи з суми 3200 грн. з урахуванням відсотка втрати працездатності.

Перерахунок проведено на виконання Постанови Кабінету Міністрів України №1053 від 27 грудня 2017 року «Про перерахування розміру страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та члени їх сімей».

Полтавське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області.