ФК «Полтава» розгромила «Чорноморець» і потрапила до вищої ліги

27 травня на стадіоні «Локомотив» у Полтаві відбувся матч між місцевою командою ФК «Полтава» та одеським «Чорноморцем», який закінчився розгромною перемогою господарів.

У першій грі, нагадаємо, одесити мінімально переграли полтавців з рахунком 1:0. У матчі-відповіді гравцям ФК «Полтава» потрібно було вигравати з різницею у два м’ячі або із таким самим рахунком, аби зберегти шанси на потрапляння до Української прем’єр ліги.

Команди вийшли на поле у наступних сладах:

«Полтава»: Кринський – Іванов, Парамонов, Башлай, Голіков – Покотилюк, Кропивний, Савін, Насібулін – Мединський, Ковпак 

«Чорноморець»: Новак – Романюк, Смірнов, Іщенко, Люлька – Оріховський, Бобко – Татарков, Ковалець, Третьяков – Гладкий

Перший тайм гри проходить у невисокому темпі. «Чорноморець» кілька разів небезпечно пробиває штрафні удари. «Полтава» отримує свої шанси у позиційних атаках. Так, після одного із прострілів із близької відстані вище пробиває Ковпак. 0:0 – після 45 хвилин гри.

У другому таймі «Полтава» на початку створює два небезпечні моменти, але після подач із флангу удари проходили вище. На 66-ій Ковпак пішов із поля, його замінив Дегтярьов. І за хвилину ударом головою відкрив рахунок у матчі – 1:0!!!

Основний час гри завершився з цим рахунком. А у додатковому часі на 105 хвилині Максим Дегтярьов подвоїв перевагу у рахунку чудовим обвідним ударом у дальній кут – 2:0!!!

На 107 хвилині Дегтярьов міг зняти усі питання, але після виходу сама на сам пробив вище “девятки”.

На 109 хвилині «Чорноморець» лишився у меншості – за другу «жовту» видалили Романюка.

На 113-й хвилині Дегтярьов ударом із меж штрафного майданчика з рикошетом забив третій м’яч – 3:0! І це перемога!!!

Перемога команди над “Чорноморцем” відкриває полтавцям дорогу до прем’єр-ліги чемпіонату України. На газон “Локомотиву” вибігають вірні фани команди, які вітають ФК “Полтава” із історичною перемогою.