ФК «Полтава» програла «Рухові» і лишилася без першого місця

У останньому турі першої ліги «Полтава» грає на виїзді із вінниківським «Рухом». Щоб посісти перше місце у турнірній таблиці, полтавцям потрібно перемагати. І сподіватися на втрату очок київським «Арсеналом».

Проте перший тайм гри із «Рухом» минає взагалі без голів – 0:0. Між тим, «Арсенал» на початку другої половини гри виграє у «Кременя» з рахунком 2:0, а отже, фактично гарантує собі перше місце. «Полтаві» тепер потрібно не просто перемагати, а забивати «Рухові» цілих шість голів, аби вирівняти різницю забитих-пропущених.

Насправді, полтавцям не вдається забити жодного. Натомість господарі на останніх хвилинах гри забивають з пенальті єдиний гол. Відзначається Баранець – 1:0. Таким чином «Полтава» на мінорній ноті завершує чемпіонат першої ліги, не отримавши прямої путівки до «вишки». Тепер полтавцям слід готуватися до стикових матчів за право виходу у вищу лігу.