ФК «Полтава» почав реконструкцію стадіону – з’явиться нова трибуна, турнікети та освітлення

Полтавська команда почала готувати стадіон «Локомотив» до матчів Української прем’єр-ліги.

Інформація про початок ремонтних робіт зявилася на офіційному сайті ФК «Полтава». У повідомленні йдеться про те, що на стадіоні тривають ремонт та перепланування. Зокрема після реконструкції центральні трибуни матимуть інший вигляд. Наприклад, на місці колишнього входу для уболівальників збудують приміщення у три поверхи. У приміщенні розташують роздягальні, судівську та VIP-ложу.

Також на «Локомотиві» з’явиться нова трибуна, яка вмістить 2 тисячі уболівальників. Таким чином стадіон зможе прийняти 6 000 уболівальників.
– У нас є свій відданий вболівальник. І остання гра з “Чорноморцем” це довела – трибуни були вщент заповнені. Тому ми зробимо все, щоб команда “Полтава” грала на своєму стадіоні, а вболівальники почували себе комфортно та безпечно. Це принципова позиція. І замість витрачання грошей на оренду чужої арени, ми вкладемо кошти у свою. Переобладнаємо за вимогами, які перед нами поставила Прем’єр-Ліга, – говорить президент клубу Леонід Соболєв. 

Крім цього у ході реконструкції для стадіону придбають електростанцію, щоб організувати штучне освітлення. На вході до арени зявляться турнікети.

Раніше ми повідомляли, що  “Полтава” гратиме в УПЛ на стадіоні «Ворскли».