Федерація футболу України легалізувала організацію очолювану головою Полтавської ОДА

Громадську спілку «Федерація футболу Полтавщини» прийняли у тимчасові члени ФФУ

2 березня у Дніпрі відбулося засідання виконкому Федерації футболу України. На цьому засіданні члени виконкому прийняли ряд рішень, які безпосередньо стосуються Полтавщини. Зокрема виконком призупинив повноваження Федерації футболу Полтавської області, очолювану Олександром Кудацьким і прийняв у тимчасові члени громадську спілку «Федерація футболу Полтавщини» на чолі з головою Полтавської ОДА Валерієм Головком. 

Таким чином нова організація де-факто отримала право на проведення обласних футбольних змагань, і навпаки — Федерація футболу Полтавської області це право втратила. Поки призупинення роботи однієї організації і членство іншої носять тимчасовий характер. Остаточне рішення прийматиме Конгрес ФФУ, який збереться 24 травня.

Нагадаємо, що одразу в кількох областях України дивним чином голови ОДА або пов’язані з ними чиновники очолили місцеві федерації футболу. На Полтавщині вибори на цю посаду навіть не відбулися, більшість членів ФФПО просто утворили нову організацію — громадську спілку «Федерація футболу Полтавщини» — яку тут же очолив голова ОДА Валерій Головко.

Владислав ВЛАСЕНКО, «Полтавщина Спорт»