Фахівці «Полтавагропроект» презентували детальний план території кварталу, обмеженого вул. Європейською, Героїв-чорнобильців, Макаренка та Дмитрієва

Начальник управління капітального будівництва Володимир Годня Начальник управління капітального будівництва Володимир Годня

Сьогодні, в одній з місцевих конференц-зал, у рамках проведення громадських слухань, відбулася презентація проекту детального плану території кварталу, обмеженого вулицями Європейська, Героїв-чорнобильців, Макаренка та Миколи Дмитрієва. 

ТОВ «НДПВІ «Полтавагропроект»» презентувало документацію представникам громадськості за участі замовника — управління капітального будівництва Полтавського міськвиконкому, та представників управлінь з питань містобудування та архітектури, а також культури.

Мета роботи — визначити зміну функціонального призначення земельної ділянки, планувальну структуру і просторову композицію, параметри забудови та ландшафтної організації території проектування.

Детальний план території кварталу, обмеженого вулицями Європейською, Героїв-чорнобильців, Макаренка та Миколи ДмитрієваДетальний план території кварталу, обмеженого вулицями Європейською, Героїв-чорнобильців, Макаренка та Миколи Дмитрієва

Представник товариства Марина Дронь презентувала присутнім матеріали проекту. Вона зазначила, що відповідно до генерального плану Полтави, зона проектування функціонально відноситься до громадських територій міста і складає площу 8154 м².

— Згідно з проектом детального плану території, обмеженого зазначеними вулицями, пропонується розміщення медичного закладу — стоматологічного центру, облаштування вулично-дорожньої мережі з організацією руху індивідуального та обслуговуючого транспорту. А також пішохідних комунікацій, з урахуванням потреб маломобільних груп населення та облаштування велодоріжками, — розповіла Марина Дронь. — Окрім цього, пропозиція передбачає здійснення комплексного благоустрою озеленених територій.

Представник ТОВ «НДПВІ «Полтавагропроект» Марина Дронь презентувала присутнім матеріали проектуПредставник ТОВ «НДПВІ «Полтавагропроект» Марина Дронь презентувала присутнім матеріали проекту

Під час презентації проектуПід час презентації проекту

Начальник управління капітального будівництва міста Володимир Годня наголосив, що ознайомитися із проектом детального плану території кварталу можна в приміщенні Полтавської міської ради на Соборності, 36 та на офіційному сайті rada-poltava.gov.ua. 

Подати пропозиції, що містять обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил, у письмовому вигляді, із зазначенням прізвища, ім’я, по-батькові, місця проживання, особистим підписом, можна з 13 липня до 11 серпня 2017 за адресою вул. Соборності, 36, кабінет № 125/4, тел. 2-56-82.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради