Етап Гран-прі напівмарафону, що пройде в Полтаві у вересні, збере близько 2 тисяч учасників

3 вересня обласний центр вкотре прийме етап Гран-прі напівмарафону, в якому змагатимуться близько 2 тисяч любителів бігу різного віку. Аби забезпечити гідні умови проведення заходу, сьогодні у приміщенні Полтавської ОДА зібралися організатори та представники обласної та міської влад, а також рятувальники.

Основна мета наради під головуванням заступника начальника Управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА Михайла Габора — забезпечити проведення першості на високому рівні та уникнути непорозумінь з боку громади.

Для того, певні організатори забігу, населення варто активно інформувати про захід та вимушені незручності, пов’язані з проведенням напівмарафону.

— Такий масовий забіг — вкрай важливе для нашого міста явище, адже стимулює людей займатися спортом та змінювати власне життя на краще, — говорить організатор Максим Кривенко. — Проте, аби не створювати проблем мешканцям Полтави, їх треба заздалегідь поінформувати про всі етапи проведення змагань та незручності, що виникнуть внаслідок цього.

Одним з ключових моментів, що минулих разів викликав обурення місцевих мешканців — слабке інформування щодо перекриття руху транспорту.

Максим Кривенко розповідає про деталі забігу Максим Кривенко розповідає про деталі забігу

Учасники наради Учасники наради

— Враховуючи те, що подія відбувається у вихідний, а маршрут охоплює центральні вулиці Полтави, частина громадян відчує незручності з рухом транспорту, — продовжує Максим Кривенко. — Тому маємо спільними зусиллями якомога активніше поширювати інформацію про перекриття руху, аби це не стало приємною несподіванкою вже в день стартів.

У Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА переконують: проблем з анонсуванням у організаторів не буде.

— Представники оргкомітету матимуть можливість розповісти про напівмарафон в ефірі місцевих телеканалів, — говорить в. о. начальника Департаменту Вікторія Пилипенко. — Про дату і час ефірів домовимось незабаром.

Також інформувати населення будуть за допомогою радіороликів на місцевому радіо та повідомлень на сайтах. Представники міської влади пообіцяли забезпечити учасників забігу біотуалетами та облаштувати санітарні зони вздовж маршруту.

Заступник начальника Управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА Михайло Габор Заступник начальника Управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА Михайло Габор

Фахівці ДСНС, у свою чергу, допоможуть організаторам облаштувати в зоні старту мобільні душові. Природно, через участь у змаганнях людей різного віку та рівня підготовки, чергуватимуть на маршруті й медичні бригади.

— Наша задача — провести полтавський етап Гран-прі напівмарафону на найвищому рівні, — підсумував заступник начальника Управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА Михайло Габор. — Для того мусимо скоординувати зусилля як організаторів, так і влади.

Прес-служба Полтавської ОДА