Екстремальні розваги, конкурси та море позитиву: як цікаво та корисно провести дозвілля дітям на дорослим

Цієї суботи, 6 травня, відбулося офіційне урочисте відкриття сезону у мотузковому парку «Aktivity» у парку Воїнів-афганців на 23 вересня.

Парк пригод Activity — мотузковий парк для активного відпочинку всією родиною. Після тривалої зимової перерви полтавці із задоволенням прийшли до парку: хто сам пробував свої сили на маршруті, хто привів розважатися дітей, а хто просто прийшов сім’єю відпочити і скуштувати морозива.

Найбільше свято відкриття парку сподобалося дітям. Для малечі підготували ігрово-розважальну програму. Дітей розважали професійні аніматори в костюмах Жінки-кішки та Спайдермена. Малюки грали в рухливі ігри, брали участь у різних конкурсах та спілкувалися між собою.

Діти старшого віку надавали перевагу екстремальним розвагам та відважно самотужки долали маршрут. Наприкінці маршруту їх чекав приємний сюрприз: можливість «політати», зі страховкою, звичайно ж. Більшість з батьків не відставали від своїх дітей і також із задоволенням проходили маршрут. За кожним учасником ретельно слідкували інструктори. Перед виходом на маршрут вони кожному допомагали вдягти екіпіровку, закріпити страховку та проводили інструктаж. У разі необхідності вони піднімалися та допомагали учасникам уже безпосередньо на маршруті.

Окрім сімейного мотузкового маршруту з перешкодами з мотузок, брусів та інших незвичайних предметів на висоті від 1 до 5 метрів, у парку є зона для «екстремального» відпочинку малечі. Дитяча смуга розташована низько над землею і складається з бочки, через яку потрібно пролізти, тачанки, яка перевозить малечу, підвісного моста та скалодрому. Закінчується маршрут гіркою для спускання.

Найкраща оцінка роботи — посмішки на дитячих обличчях Найкраща оцінка роботи — посмішки на дитячих обличчях

Також усі охочі могли отримати у подарунок аквагрим — малюнок на обличчі. А наприкінці свята сфотографуватися з Фіксиками. Переможці конкурсів отримали подарунки

Найкраща оцінка цього заходу — щирі посмішки, що не сходили з дитячих облич. Діти залишилася задоволені святом і планують прийти ще. Парк працюватиме все літо з 10:00 до 20:00.

Наталка НОРІЦИНА