Екс-правоохоронці та військові обрали Сергія Капліна почесним головою об’єднання пенсіонерів МВС та ЗСУ «Силовик»

Військові пенсіонери та екс-силовики будуть перекривати траси та столичні дороги, а також готові до блокування Кабміну та ВР, щоб добитися законного перерахунку пенсій.

Про це вони оголосили на Форумі пенсіонерів і ветеранів збройних сил, Міністерства внутрішніх справ, ДСНС, Пенітенціарної служби, чорнобильців, афганців, ветеранів АТО, який зібрав понад тисячу учасників у Києві.

На зібранні військовослужбовці та правоохоронці створили єдине Об’єднання пенсіонерів МВС та ЗСУ «Силовик». За пропозицією учасників зібрання, почесним головою організації одноголосно обрали народного депутата Сергія Капліна, який з перших днів підтримував боротьбу за перерахунок їхніх пенсій.

Виступ Сергія Капліна

«Дякую всьому нашому протестному руху екс-силовиків і військових за цю честь і важливу місію. Співголовами „Силовика“, який об’єднав всі профспілки і організації, в які входять люди, що носили погони, будуть всі лідери нашої боротьби, координатори, які ведуть за собою на місцях. У нас важлива мета — реальний перерахунок і повернення боргів. Десятками мітингів і акцій вже добились, що на нас звернули увагу урядовці і кинули 1,5 тисячі доплати, але людям не потрібні подачки — їм потрібно віддати все, що передбачено законом і підтверджено в судах», — заявив Сергій Каплін.

Народний депутат подавав законодавчі ініціативи для перерахунку пенсій силовиків та створив Штаб боротьби, брав участь у всіх акціях пенсіонерів, а також об’їхав майже всю Україну з мобілізаційним туром для підняття руху правоохоронців і військовослужбовців. На Форумі Каплін оголосив старт пенсійної революції з кардинальним планом дій.

Екс-правоохоронці та військові обрали Сергія Капліна почесним головою об’єднання пенсіонерів МВС та ЗСУ «Силовик»

«Люди готові до радикальних дій — ми запланували перекривати всі траси і дороги. Якщо нас не почують — готові до блокування Камбіну і Верховної Ради. Учасники на Форумі висловили недовіру Уряду і вимагатимуть його відставки. Ми також починаємо всеукраїнський перепис пенсіонерів-силовиків і військових і вже маємо газету нашого великого об’єднання «Силовик», — додав Каплін.

Пенсіонери кажуть, вже частково почали отримувати доплати до пенсій, яких добились від Кабміну, однак вимагають виплатити негайно і пенсії, які їм заборгували за 2016 і 2017 роки. Попри рішення судів, перераховані суми, урядовці наказали віддавати людям протягом 2019-2020.

Прес-служба Блоку Соціал-демократичної партії (СДП) і Соціалістичної партії України