Екс-начальник управління юстиції Полтавщини стала керівником апарату Оболонської РДА у Києві

Ірина Пашко, колишній керівник управління юстиції Полтавщини Ірина Пашко, колишній керівник управління юстиції Полтавщини | Фото з архіву «Полтавщини»

Колишній керівник управління юстиції Полтавщини Ірина Пашко виграла конкурс і була призначена керівником апарату Оболонської РДА у Києві

Колишнього начальника управління юстиції Полтавщини Ірину Пашко призначили на посаду керівника апарату Оболонської районної в місті Києві державної адмiнiстрацiї. Про це «Полтавщині» стало відомо з офіційного сайту Оболонської РДА.

Конкурс на цю посаду відбувся 22-23 червня 2017 року. Ірина Пашко виграла його, набравши 26 балів. Наразі вона вже офіційно призначена керівником апарату. На сайті Оболонської РДА вже оновлена інформація стосовно цієї посади і визначені години прийому Ірини Пашко.

Нагадаємо, з посади начальника управління юстиції вона пішла на початку лютого цього року. Причини не пояснила, але натякнула на новий проект. Пізніше стало відомо, що Ірину Пашко звільнили через порушення у фінансово-господарській діяльності. Якими саме були ці порушення, Мін’юст пояснювати відмовився. Замість Пашко в управління юстиції прийшов начальник Управління державної виконавчої служби управління юстиції Полтавщини Олег Тимченко, який виграв відповідний конкурс.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»