Дизайнер KOSTENKOVA на Fashion Weekend показала полтавкам яскраву і жіночну колекцію одягу

У Верхолах пройшов показ українських та полтавських брендів одягу Fashion Weekend in Verholy. Свою літню колекцію гостям показу презентувала також дизайнер із Полтави Антоніна Костенкова та її бренд KOSTENKOVA_studio.

Свої літні колекції любителям моди продемонстрували відомі українські бренди Elena Burba, Victoria Gres, VOVK, Lilit art store, ANNA YAKOVENKO, Bee Mine, SKRIPKA, PIRANHA , GM for Tourmaline, Week, Stl Katin, ANN BESPALAYA,SHUSHAN та BogushBook.

Свої колекції також представили полтавські бренди PutivcevAtelier та KOSTENKOVA_studio.

Зокрема дизайнер бренду KOSTENKOVA_studio Антоніна Костенкова презентувала яскраву літню колекцію, головними акцентами якої були жіночість, природність та сексуальність.

Концепція нашої літньої колекції – у використанні натуральних тканин: натуральна бавовна, натуральний, шовк. У плані дизайну використовуємо волани, мережива. А також наші сукні допомагають підкреслити жіночість, сексуальність жінки. Жінка має бути яскравою – і не лише увечері, у вечірній сукні. Ми хочемо, щоб жінка зранку одягнула одну із наших яскравих літніх суконь – і відчула себе бажаною, яскравою, жіночною, стильною, – розповіла Антоніна Костенкова про особливості колекції.

Продемонстровані вбрання із колекції KOSTENKOVA_studio високо оцінили не лише численні глядачі, але й експерти у сфері моди та яскравих брендів.

Це колекція вразила своєю легкістю, шармом і, головне, абсолютно усі вбрання – практичні, їх хочеться носити, вони не лише для «сцени», – прокоментувала побачене на показі експерт Брендогенерації Елена Мазур.

Слідом за літніми, яскравими та сексуальними сукнями бренд KOSTENKOVA запропонує своїм шанувальницям осінню та зимову колекцію із шкіри та хутра.

Побачити дизайнерські моделі одягу від Антоніни Костенкової можна у шоу-румі торгового центру «Торговий дім» на Європейській, 20 або проглянути на сторінці у Instagram