Директором теруправління НАБУ у Харкові обрали слідчого прокуратури Полтавської області

Юрій Кравченко Юрій Кравченко | Фото Яна Пругла (березень 2014 року)

Переможцем конкурсу на посаду директора Харківського теруправління НАБУ став 39-річний слідчий прокуратури Полтавщини Юрій Кравченко

Конкурсна комісія Національного антикорупційного бюро України визначила переможця конкурсу на посаду директора Харківського територіального управління НАБУ. Ним став 39-річний співробітник прокуратури з Полтавщини Юрій Кравченко. Про це повідомила прес-служба НАБУ.

Юрія Кравченка обрали на цю посаду із 40 претендентів до НАБУ у Харкові. Згідно з його декларацією, раніше він працював слідчому в ОВС другого слідчого відділу прокуратури Полтавської області. У 2014 році він був обраний заступником тодішнього прокурора Полтавської області Олександра Закорецького.

Юрій Кравченко живе у Полтаві, одружений, має дочку та двох синів. Згідно з його декларацією про доходи за 2016 рік, тут він орендує квартиру на 90,57 м², а члени його родини мають права на будинок, площею 146,7 м². Їздить Кравченко на ВАЗ-21099, 2005 р.в. Зарплата слідчого прокуратури за 4 місяці 2017 року склала 124 748 грн.

Також конкурсна комісія обрала заступника директора Харківського теруправління НАБУ. Ним став Микола Ткаченко.

За даними НАБУ, Харківське територіальне управління НАБУ було утворене наказом Директора Національного бюро 29 червня 2016 року. Його юрисдикція поширюється на Харківську, Сумську, Дніпропетровську, Запорізьку області та територію проведення АТО: Луганську та Донецьку області.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»