Директор Полтавської філії ПриватБанку: після націоналізації банк отримав нові можливості

Олександр Цись, директор Полтавської філії ПриватБанку Олександр Цись, директор Полтавської філії ПриватБанку

ПриватБанк після націоналізації збільшив клієнтів, зберіг співробітників і продовжив розвиток банківських електронних технологій

Сьогодні у Центральному офісі Полтавського регіонального управління ПриватБанку пройшла прес-конференція з головними менеджерами банку. Основною темою були наслідки для фінансової установи націоналізації та нові можливості і проекти, які відкрилися вже перед державним ПриватБанком. З журналістами спілкувалися директор Полтавської філії Олександр Цись, перший заступник директора Сергій Баталін та заступник Сергій Щербак.

19 грудня Нацбанк України прийняв рішення про націоналізацію найбільшого банку країни — ПриватБанку. За 2 місяці банкіри пережили введення тимчасової адміністрації, масові знімання вкладів, проблеми з доступом до рахунків юридичних осіб. Незважаючи на всі труднощі, банк вийшов із кризи і на початку 2017 року продовжив свій шлях успіху.

Кількість клієнтів збільшується, співробітники залишаються

За словами Олександра Цися, в результаті націоналізації, Полтавський філіал банку не втратив клієнтів. Більше того, в січні 2017 року ПриватБанку довірили свої кошти полтавці, які раніше не користувалися його послугами.

— Сьогодні ПриватБанк — лідер на ринку банківських послуг. Також після націоналізації банку вдалося зберегти колектив. Ніхто з співробітників в Полтавській області не був звільнений у зв’язку із зміною власника. Навпаки, в 2017 році штат працівників планують розширити. З нового року є категорія клієнтів, які раніше не користувалися послугами банку. Сума таких вкладів на сьогоднішній день склала більше 1 млн грн. Це свідчить про позитивну динаміку. Колектив ПриватБанку зробив ставку на збереженні кількості наших вкладників. Не дивлячись на зміни в структурі власності, клієнти для нас були і залишаються найбільшою цінністю, — розповів Олександр Цись.

Сергій Баталін Сергій Баталін

Сергій Щербак Сергій Щербак

Сергій Щербак розповів, що банк після націоналізації змінився тільки на краще:

— Націоналізація викликала тривогу у наших клієнтів. Люди почали забирати свої вклади із банку. Однак пройшло зовсім небагато часу і клієнти зрозуміли, що жодних підстав для паніки немає. Банк змінив свого власника, але це не вплинуло на якість його роботи. Він працює стабільно і виконує всі свої зобов’язання перед клієнтами.

Сергій Щербак розповів, що доля депозитів в регіоні, розміщених в ПриваБанку, складає більше 50% серед інших банків. На сьогодні у Полтавській філії 600 тисяч вкладів, на загальну суму більше 5 млдр грн. Тільки за січень відкрили нових вкладів на суму 628 млн грн.

— Головний капітал банку — це люди, які тут працюють. З моменту націоналізації в колективі нічого не змінилося. Всі залишилися працювати на своїх містах. Завдяки трудовому подвигу цього колективу нам вдалося зберегти довіру до банку і до фінансової системи загалом.

Олександр Цись Олександр Цись

— Ми продовжили розширювати мержу банків. В цьому році ми плануємо відкрити 2 нових відділення. Ми ще більше покращимо якість обслуговування наших клієнтів і вийдемо на новий рівень в наданні банківських послуг, — розповів директор філіалу Олександр Цись.

Після націоналізації банк має нові можливості, бо отримав державну підтримку. В цьому році плануються роботи по державним програмам, які раніше були закриті. Наприклад, пільгове кредитування для утеплення будинків.

— З’явилася можливість працювати по «теплим» кредитами, які видають тільки державні банки. Також ми отримали можливість працювати з вільними бюджетними коштами. Банк ставить перед собою задачу взяти участь в усіх конкурсах, незалежно від рівня — обласна, міська, районна ради, — резюмував Олександр Цись.

ПриватБанк самий швидкий і технологічний банк України

ПриватБанк — лідер в Україні по зручності користування банківським коштами і швидкості грошових переказів.

— Система «Приват24» — одна із кращих в світі серед інтернет-банкінгу і однозначно найкраща в Центральній і Східній Європі. Завдяки цьому сервісу клієнт може користуватися послугами банку із тої точки, де йому зручно — офіс, кінотеатр, парк. Здійснювати безліч видів виплат — комунальні платежі, оформити депозит, купити білети на залізницю та ін. Веб-платформою «Приват24» користуються більше 10 мільйонів клієнтів, 5,5 мільйонів із них використовують мобільний додаток. Банк веде свою сторінку в соціальних мережах Facebook, Twitter, — розповів Сергій Щербак

Банк працює із дітьми за підтримки Міністерства освіти України

— Приходимо в школу, запрошуємо дітей на екскурсії. Близько 500 дітей в місяць відвідують центральне відділення Полтавського філіалу. Показуємо дітям, як побудований зсередини найбільший банк країни. При банкові працюють бізнес-школи, де діти покращують свою фінансову грамотність. За семестр ми навчаємо близько 700 дітей. Щорічно банк проводить всеукраїнську олімпіаду «Фінансовий геній», де діти 9-11 класів можуть своїм розумом і знаннями заробити собі на навчання. Перемога за перше місце — 50 тисяч гривень, за друге — 15 тис грн, третє — 10 тис грн. Також є програми для студентів.

— У ПриватБанку все так, як було і до націоналізації, тобто надійно. Клієнти продовжують довіряти нам свої кошти. Банк рухається в тому ж напрямку, як і до націоналізації. Для нас клієнт — дорожче золота. Наша корпоративна культура — кожен працівник банку ставиться до свого клієнта як до своєї мами, — підсумував Олександр Цись.

Андрій ПЕТРОВ, «Полтавщина»