Директор Департаменту будівництва ОДА: «Популізм на дорогах — найпростіше. Але де двоє нардепів були усі попередні роки?»

На сьогоднішній прес-конференції народні депутати Костянтин Іщейкін та Юрій Бублик безпідставно звинуватили Полтавську ОДА у неналежному ставленні до доріг. Але народні обранці чомусь не вказали, що автошляхи перейшли на баланс області від Служби автодоріг у поганому стані та без проектної документації. А її виготовлення зайняло значний час. А опікується ними Полтавська ОДА лише кілька місяців. 

Відповідь на звинувачення нардепів на своїй сторінці у Facebook опублікував директор Департаменту будівництва Полтавської ОДА Тимофій Голбан:

«Дивуюся сьогоднішній прес-конференції нардепів, які представляють Полтавську область в парламенті. «Дороги в районах Полтавщини в жахливому стані», — спасибі, капітан очевидність. Тільки де ви були усі попередні роки? Або дороги різко зіпсувалися за кілька місяців перебування на балансі ОДА? 

Чому пани нардепи забувають сказати, що дороги перейшли до нас напівзруйнованими і з відсутньою проектною документацією? А зробити її — це завантаження не на тиждень, і навіть не на місяць. Ну і, якщо по-хорошому, не видно нашої роботи, є ж мій номер телефону: я дам список доріг, які ми вже зробили і робимо, проїдемо разом подивимося.

А взагалі, мені навіть якось прикро, що народні обранці вкотре показують свою непоінформованість. Так, область отримала 67 мільйонів гривень завдяки митному експерименту, тільки пішли вони САДу на ремонт державних доріг. Це закріплено законодавчо. І в Службі вже більше 2-х тижнів лежить наша пропозиція забрати ці гроші.

Ну і окремий фейл — це говорити про Котелевський район. Через Котельву йде дорога Н12. Це національна траса. Мені б дуже хотілося, але при всьому бажанні лізти на територію САДу і ремонтувати їхні дороги — кримінально каране діяння. Чи народним депутатам закон не писаний? 🙂

Популізм на дорогах — це найпростіше. Проблема болюча і людей на ній легко накрутити. Головне тільки самим хоч трохи розбиратися в питанні. А ось з цим проблеми».

Ремонт автодоріг області Полтавською ОДА

Довідка: Полтавська ОДА розпочала поточний ремонт місцевих доріг: Зелений Кут — Савинці — Олефірівка, Шумейкове — Дрюківщина, Лубни — Тишки — Ісківці. Також йде ремонт аварійного мосту у Засуллі. Перелік дорог, які ремонтуватимуться капітально, вже погоджений в «Укравтодорі». У Полтавській ОДА вже оголосили перші тендери на капітальний ремонт доріг: Машівка — Нехвороща та Лохвиця — Вирішальне.

Прес-служба Полтавської ОДА