Двоє полтавців встановили рекорд України, пробігши по 630 км в рамках благодійної акції

Двоє полтавців упродовж 30 днів пробігали по 21 км, щоб привернути увагу до дітей з особливостями розвитку, і встановили рекорд України

Сьогодні, 26 лютого, у Корпусному парку відбулася фіксація рекорду України. Полтавці Дмитро Кербут та Григорій Юхимець пробігли за місяць по 630 км кожний. Метою акції було привернути увагу до дітей з інвалідністю і зібрати кошти для ремонту дитячого центру і медичного обладнання.

Дмитро та Григорій тренери з бігу. Вони розпочали свій забіг 28 січня і не думали, що встановлять рекорд. Кожного дня вони пробігали по 21,097 км. Сьогодні до акції приєдналися й інші полтавці.

Рекорд організаторів Благодійного забігу зафіксували представники Книги рекордів України. Дмитро Кербут та Григорій Юхимець отримали дипломи рекордсменів.

Фото: Running CLUB Poltava

Це не означає, що збір коштів закінчений. Навпаки, усі бажаючі можуть допомогти Благодійному фонду «Зернятко» зібрати кошти, необхідні для ремонту приміщення дитячого центру та закупівлі необхідного для розвитку дітей методичного обладнання.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»