Двоє полтавців представлять свої ініціативи на німецько-українській зустрічі молоді у Берліні

Бургомістр Берліна Міхаель Мюллер Бургомістр Берліна Міхаель Мюллер | Фото: wikipedia.org

З 20 по 23 вересня у Alte Börse Marzahn у Берліні пройдуть німецько-українські зустрічі молоді #MEETUP2017. Серед 89 учасників з обох країн будуть і двоє представників Полтави — Ірина Садовнікова з урбан-платформи «Citylab» та Роман Повзик з НМО «Magnum Opus».

Програма підтримки «Meet up! Німецько-українські зустрічі молоді» присвячена зміцненню мереж громадянського суспільства, які об’єднують людей із Західної та Східної Європи. Її учасниками стають молоді люди до 35 років з Німеччини та України.

Під час програми учасники працюватимуть у творчих майстернях, воркшопах, презентуватимуть результати та проводитимуть прес-конференції.

Проект пройде у Alte Börse Marzahn. Цю біржу засновали в 1900 році як центр торгівлі для фермерів з Берліну та околиць. За останні три роки простір перетворився на локацію для зустрічей з різноманітними приміщеннями для воркшопів.

Загалом учасниками проекту у цьому році стануть 89 молодих людей з України та Німеччини. Щонайменше двоє з них — полтавці. Перша — представниця урбан-платформи «Citylab» Ірина Садовнікова. Другий — учасник незалежного мистецького об’єднання «Magnum Opus» Роман Повзик.

Під час однієї з попередніх зустрічей | Фото: meetup2017.de Під час однієї з попередніх зустрічей | Фото: meetup2017.de

Відбір полтавців закінчився ще у травні з допомогою анкет. Проте вже зараз у рамках зустрічей триває подача анкет на письменницьку майстерню у Берліні, яка пройде з 29 листопада до 4 грудня 2017 в Jugendgästehaus Berlin-Kaulsdorf. Її учасниками може стати молодь від 18 років. Деталі та заявка тут. Дорога, харчування та проживання оплачується організаторами.

Довідка: Проект «Meet up! Німецько-українські зустрічі молоді» проводиться під патронатом мера Берліну Міхаеля Мюллера.

Фінансову підтримку програмі надають фонд «Пам’ять, відповідальність і майбутнє» (EVZ) та фонд ім. Роберта Боша.

Олена БАБЕНКО