Дводенний семінар від International Republican Institute

23-24 червня у Полтаві за підтримки International Republican Institute проходив дводенний семінар по “Стратегічному плануванню розвитку міста”, до якого долучились і члени ГО “Громадське об’єднання Полтава”.

Один з напрямів, які курує IRI, є  Ініціативи громадянського суспільства, що полягає в  допомозі громадянам організовувати і пропагувати вирішення проблем громад, зміні попит в політиці та підвищенні обізнаності громадськості.

24

Ще один, не менш важливий напрямок, це залучення, розширення прав і можливостей молоді та підключення до мирного участі в політичному процесі.

23

Чому саме молодь?

У багатьох країнах люди молодше 30 є більшість населення. Залучення молодих людей до ​участі у політичних процесах своєї країни дає надію  на проведення успішних демократичних перетворень цими ж людьми майбутньому. Завдяки молодіжних програм збільшується кількість молоді, залученої до політичного життя, що допомагає в розвитку наступного покоління політичних, державних і громадських діячів.

Яким чином збільшується частка молоді, залученої до політичних процесів?

  • Молодих людей приваблює сама участь у ​​політичному житті;
  • Забезпечення молоді необхідних навичок і знань, необхідних для більш ефективної взаємодії;
  • Допомога у розвитку нового покоління політичних, державних та громадських лідерів громадянського суспільства;
  • Залучення молоді до проектів, які допомагають покращити життя;
  • Підключення, об’єднання молодих людей по всьому світу, щоб вони могли обмінюватися досвідом, вчитися і підтримувати один одного.

Результатом семінара по розвитку громадянського суспільства є наступне:

  • Залучення громадян у та інформування їх про виборчі процесів;
  • Залучення громадян до процесів прийняття рішень на всіх рівнях влади;
  • Спонукання громадян приводити свої уряди до відповіді;
  • Залучення їх до політичного процесу.

21

.

13 14 16 17

Наша команда долучилася до стратегічного планування кластеру “Освіта”. Тема дискутивна, болюча, з безліччю варіантів від “немає грошей” до “хто хоче – той вивчиться навіть по інтернету”. Тому замість 3 проектів нами було запропоновано 6 – 3 освітньо-просвітницьких та 3 соціальних.

Залишилось основне – втілити!

12 15 1 18 19 22 11