Дві бібліотеки в Полтаві більше місяця працюють без електроенергії

Бібліотека для дорослих № 7 у Полтаві Бібліотека для дорослих № 7 у Полтаві | Фото Людмили Заливчої

Через заборгованість 6,7 тис дві бібліотеки Полтави обслуговують читачів тільки у світлу пору доби

Через принципову позицію «Полтаваобленерго» бібліотека для дітей № 13 та бібліотека для дорослих № 7 більше чотирьох тижнів обслуговують своїх читачів тільки у світлу пору доби.

Обидва заклади — філії ЦМБ Полтавської міської ради і знаходяться на першому поверсі п’ятиповерхівки на провулку Хорольський, 3, що на Половках. Цікаво, що у закладах є комп’ютери із доступом до інтернету, надані Полтаві в рамках україно-американської співпраці. Відповідно, зараз відвідувачі закладів не можуть скористатися ними.

Ніхто із бібліотекарів не знає точно, коли електроенергія, нарешті, з’явиться. Єдине — говорять, що їх відключили за борги. Очевидно, що оплачує комунальні послуги своїх філій Центральні міська бібліотека. Директор закладу Таміла Дузенко у розмові із кореспондентом видання зазначила: у цьому випадку енергетики вимагають значну передоплату. Але вона сподівається, що електроенергія у закладах з’явиться уже в наступний понеділок.

У свою чергу власне джерело «Полтавщини» в обленерго повідомило, що відразу ж після внесення ЦМБ 6 тис 765 грн 30 коп дві бібліотеки на Половках отримають електроенергію.

Тетяна ЄРМОЛЕНКО