Два роки умовно отримав полтавець, який викрав 20 металевих секцій паркану

Суд замінив основне покарання на умовне, адже обвинувачений щиро розкаявся та має неповнолітнього сина

10 січня 2018 року відбулося засідання Київського райсуду Полтави (під головуванням судді Володимира Шияна), на якому розглянули матеріали кримінального провадження стосовно пенсіонера, раніше двічі судимого за крадіжки, батька неповнолітнього сина. Його обвинуватили в злочині за ст. 185 (крадіжка) КК України.

Суд встановив, що 30 листопада обвинувачений за адресою вул. Шведська Могила, 1 демонтував та викрав металеві секції паркану в кількості 20 штук та стільки ж металевих стовпів. Своїми діями він завдав збитку ТОВ «Їжа для роздумів» на суму 14 тис. 790 грн.

Обвинувачений визнав свою вину та розповів, що викрав огорож листи металопрофілю в та металеві стовпи, які переніс неподалік та заховав. В подальшому, коли хотів їх перевезти до себе додому, його затримала охорона та працівники поліції. Він повернув викрадене власнику, тому попросив суворо його не карати.

Суд вирішив:

  • визнати винним у вчиненні злочину та призначити йому покарання два роки позбавлення волі;
  • звільнити обвинуваченого від відбування призначеного покарання, якщо він протягом одного року не вчинить нового злочину та виконає покладені на нього вироком суду обов’язки.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»